Nagranie webinarium | Jak ustawienia systemowe mogą wesprzeć rozwój firm rodzinnych

Przedsiębiorcy, publikujemy dla Was nagranie webinarium Inicjatywy Firm Rodzinnych przygotowanego wspólnie z ekspertką od coachingu Sylwią Monostori (coach systemowy, trenerka rozwoju osobistego, dziennikarka) pt. “Jak ustawienia systemowe mogą wesprzeć rozwój firm rodzinnych“, które odbyło się na platformie ClickMeeting w czwartek 23 maja br.

Nasza ekspertka wyjaśniała czym w ogóle jest coaching systemowy i jak można z niego korzystać w obszarze biznesowym i w życiu prywatnym. Wytłumaczyła także jakie problemy w organizacji można rozwiązać stosując to narzędzie oraz na czym polega budowanie efektywnej kultury organizacyjnej z wykorzystaniem coachingu systemowego.

Następnie tłumaczyła w jaki sposób system rodowy i firmowy oddziałują na siebie nawzajem i dlaczego rozpoznanie współzależności systemowych jest takie ważne dla rozwoju biznesu. W firmach rodzinnych nakładają się na siebie dwa systemy: rodowy i firmowy, tworząc różnego rodzaju współzależności i interakcje. One również oddziałują na biznes. Coaching systemowy jest narzędziem, które uwzględnia także kontekst rodzinny i jego wpływ na rozwój firmy czy sukcesję.

Jeśli macie dodatkowe pytania lub chcielibyście nawiążać współpracę z naszą ekspertką Sylwią Monostori – zapraszamy do kontaktu mailowego: [email protected]

Podsumowanie webinarium / Prezentacja [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]