Webinarium | Jak szybko przejść od pracy w trybie awaryjnym do pracy zdalnej? [Wideo]

Drodzy Przedsiębiorcy, publikujemy nagranie z webinarium pt. “Jak szybko przejść od pracy w trybie awaryjnym do pracy zdalnej”, które zorganizowaliśmy w dn. 9 kwietnia 2020 roku wspólnie z Rafałem Ferberem – prezesem Runaways Social Media & More.

Podczas webinarium nasz ekspert opowiedział o tym jak dostosować firmę rodzinną do funkcjonowania w nowych warunkach, wywołanych pandemią koronawirusa oraz przedłużającą się kwarantanną. Pokazał, z czym się wiąże zmiana modelu funkcjonowania ze stacjonarnego na zdalny, a także wytłumaczył, dlaczego często nie jest to praca zdalna, lecz praca w trybie awaryjnym. Szczególną uwagę zwrócił również na kulturowy aspekt tej zmiany, a mianowicie wyjaśnił dlaczego żadne mechanizmy pracy zdalnej nie zadziałają poprawnie, jeśli nie zadba się o kulturę pracy oraz proces wdrażania tych mechanizmów do firmy. Główne przyczyny niepowodzenia większości projektów prowadzonych w trybie zdalnym to właśnie zaniechania pośród miękkich aspektów pracy zdalnej, jej specyfika oraz psychologia.

Rafał Ferber od wielu lat prowadzi swoją agencję Social Media w modelu “pół-zdalnym” (obecnie w modelu w pełni zdalnym) i posiada bogate doświadczenie w układaniu procesów w trybie zdalnym.

Webinarium moderował Krzysztof Ogorzałek – członek zarządu Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, który również od lat prowadzi firmę rodzinną, której większość pracowników także pracuje zdalnie.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z webinarium! Więcej informacji znajdziedzie pod tym adresem.