Walne Zebranie Członków IFR 2020 | Przesunięte

Drodzy Rodzinni, Członkowie IFR,

W związku z wprowadzonym w naszym kraju stanem epidemii, zakazem zgromadzeń i spotkań, dbając o zdrowie Wasze i Waszych bliskich, jesteśmy zmuszeni zawiesić przygotowanie organizacji Walnego Zebrania Członków IFR.

Pierwotnie, zgodnie z podjętą uchwałą Zarządu, zebranie miało się odbyć 9 czerwca 2020 roku. Wstrzymywaliśmy się z ostateczną decyzją, czekając na rozwój sytuacji. Ostatecznie, niestety musimy poinformować, że Walne Zebranie zostaje przesunięte, a z nim wybory do organów statutowych Stowarzyszenia. Do organizacji Zebrania wrócimy, jak tylko sytuacja na to pozwoli. W związku z powyższym, kadencja wszystkich organów Stowarzyszenia (Zarząd, Komisja Rewizyjna, Sąd Koleżeński oraz władze Oddziałów Regionalnych) zostaje przedłużona. Miejmy nadzieję, że niedługo będziemy mogli się spotkać, aby wspólnie podsumować miniony rok oraz wyznaczyć kolejne cele w działalności IFR.

Tymczasem działajmy wspólnie dla dobra firm rodzinnych, w ramach ogłoszonej w marcu kampanii #ŁączymyByPrzetrwać! Zapraszamy do udziału w webinariach, do dyskusji i wymiany pomysłów w zamkniętych grupach w social mediach oraz odwiedzania naszej strony internetowej, na której zamieszczamy najważniejsze informacje. Jest to czas trudny dla nas wszystkich. Nasze Stowarzyszenie prezentuje kolejne pomysły na poprawę funkcjonowania gospodarki, współpracujemy m.in. z Ministerstwem Rozwoju, Rzecznikiem MŚP oraz Radą ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP, aby przekonać władze do wdrożenia rozwiązań pomagającym wszystkim przedsiębiorstwom, niezależnie od wielkości, czy branży.

Biuro Stowarzyszenia działa, zdalnie, lecz bez zakłóceń. Jeśli macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Do usłyszenia!