Webinarium LCK #10 | Analiza ryzyka w przedsiębiorstwach rodzinnych

Serdecznie zapraszamy na #10 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Webinarium organizowane jest w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

  • Temat: Analiza ryzyka w przedsiębiorstwach rodzinnych
  • Termin: 25 lutego 2020 roku o godz. 11:00-12:30

Ryzyko w prowadzeniu przedsiębiorstwa towarzyszy wielu procesom i działaniom. Niemniej zakres, jak i skutki ryzyka w przedsiębiorstwach bywają zróżnicowane. Analiza i identyfikacja ryzyka ma zatem strategiczne znaczenie dla zarządzania firmą. Choć ryzyka nie da się wyeliminować – można je rozpoznać oraz zarządzać nim, ograniczając w ten sposób niebezpieczeństwo błędnych decyzji.

Prowadzący: Marek Leśniak – menedżer i ekspert z kompleksowymi kompetencjami i dużym doświadczeniem w wielu branżach. Dzięki technicznej formacji (mgr inż. Politechnika Wrocławska) uzupełnionej studiami ekonomicznymi (MBA Wyższa Szkoła Zarządzania, University of London) i finansowymi (ACCA). Posiada unikalną zdolność zrozumienia funkcjonowania każdej organizacji gospodarczej, co z kolei pozwala na wysoką skuteczność i jakość pracy jako eksperta biznesowego. Posiada bogate doświadczenie i sukcesy w restrukturyzacji i organizacji przedsiębiorstw, w identyfikacji i optymalizacji procesów i kosztów, a także sukcesy w organizowaniu i nadzorowaniu struktur sprzedażowych w zakresie produktów i usług w obszarze B2B. W szczególności swoje kompetencje i doświadczenia zawodowe wykorzystuje we wspieraniu firm MŚP, w tym startup’ów i scaleup’ów.


Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”