Podsumowanie spotkania Firma rodzinna – Dobrostan czy balast życiowy

Wracamy z krótkim podsumowaniem spotkania firm rodzinnych w Gdyni pt. “Firma rodzinna – Dobrostan czy balast życiowy“, które odbyło się we wtorek 11 lutego 2020 r.

Wydarzenie było niezwykłe, bo historie i doświadczenia którymi podzielili się przedsiębiorcy rodzinni uczestniczący w spotkaniu zapewne każdemu utkwią w pamięci. Każda kolejna opowieść wzbudzała wiele emocji, dała świadectwo ile trudu, pracy oraz zaangażowania trzeba włożyć, żeby osiągnąć sukces biznesu rodzinnego. I tak jak powiedziała nasza Pani Prezes Ewa Sobkiewicz: “Ważne, żeby chciało się chcieć”.

W imieniu organizatorek dr Małgorzaty Wejer-Kudełko oraz Iwony Tomaszewskiej serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i aktywność.

Zapraszamy wszystkich Rodzinnych z Pomorza, którzy uczestniczyli oraz tych, którzy chcieliby dołączyć do tego grona na spotkanie, które odbędzie się 24 marca 2020 r. o godz. 12:00. Już dziś prosimy o rezerwację terminu w kalendarzu, a o szczegółach poinformujemy wkrótce. Serdecznie zachęcamy do kontaktu: [email protected]

GALERIA