Webinarium LCK #13 | Prowadzenie biznesu w warunkach pandemii koronawirusa

W ślad za pierwszym webinarium nt. przygotowania firmy rodzinnej do pandemii koronawirusa, wracamy z kontynuacją i rozwinięciem tego bardzo ważnego aktualnie tematu. Już w najbliższy piątek – 20 marca o godz. 11:00, zapraszamy do udziału webinarium, podczas którego porozmawiamy o tym jak prowadzić działalność gospodarczą w czasie kryzysu i stanu epidemiologicznego.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się Piotr Juszczyk – doradca podatkowy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Webinarium jest realizowany w ramach projektu LCK skierowanego na wspieranie przedsiębiorców rodzinnych poprzez tworzenie Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych, realizowanego w 7 miastach kraju.

Podczas webinarium omówimy:

  • Jak przygotować firmę na czas pandemii
  • Jakie są prawa i obowiązki pracodawcy oraz pracownika w czasie zagrożenia epidemicznego
  • Jakie są możliwości wsparcia dla przedsiębiorców

Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting. Zapraszamy na niezwykle ciekawy i dynamiczny webinarium dedykowanym wszystkim prowadzącym biznes rodzinny!


Ekspert: Piotr Juszczyk – Doradca Podatkowy. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie księgowo-podatkowym. Współpracuje z firmą inFakt w ramach Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie.

 


Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Rejestracja i bezpośredni odnośnik do webinarium na ClickMeeting
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”