Webinarium LCK #8 | Przychody i koszty w firmie: jak je liczyć, jak ich szukać i jak płacić niższe podatki

Serdecznie zapraszamy na #8 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Webinarium organizowane jest w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

  • Temat: Przychody i koszty w firmie: jak je liczyć, jak ich szukać i jak płacić niższe podatki
  • Termin: 11 lutego 2020 roku o godz. 11:00-12:30

Wydatki przedsiębiorcy i koszty uzyskania przychodów w przedsiębiorstwach nie zawsze są tym samym. W trakcie webinarium ekspert opowie co zrobić, aby poniesiony przez firmę wydatek został zakwalifikowany jako koszt. W trakcie webinarium będzie można dowiedzieć się co może być kosztem podatkowym i gdzie takich kosztów szukać. Ekspert wskaże co może być zakwalifikowane jako koszt oraz wskaże, że nie zawsze opłaca się zbijać podatki.

Prowadzący: Marcin Siwik – Właściciel biura rachunkowego SINTRA, które prowadzi wspólnie z żoną. Sintra to duże nowoczesne biuro, które pomaga w rachunkowości innym. Ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na wydziale zamiejscowym we Wrocławiu, na kierunku Rachunkowość i Finanse. W wolnej chwili lubi uprawiać sport, szczególnie bieganie. Drugą pasją Pana Marcina jest czytanie książek, głównie o tematyce naukowej: fizyka, psychologia, filozofia a od czasu do czasu biografia bądź kryminał.


Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”