Webinarium | Odmrożenie gospodarki, a rola przedsiębiorców w złagodzeniu koronakryzysu

Serdecznie zapraszamy na kolejne webinarium IFR dla przedsiębiorców, którego gościem będzie dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGHprzewodniczący Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP, prorektor ds nauki i zarządzania,  rektor – elekt Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dyskusję poprowadzi Krzysztof Ogorzałek – członek zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

  • Temat: Odmrożenie gospodarki, a rola przedsiębiorców w złagodzeniu koronakryzysu
  • Termin: 28 kwietnia 2020 roku o godz. 11:00-12:30

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

My, Przedsiębiorcy, mamy świadomość, że w pokonaniu pandemii koronawirusa bardzo wiele zależy nie tylko od władz, ale również od nas samych. Nie chcemy tylko wyciągać rąk po pomoc, lecz sami chcemy ją oferować i pomagać sobie wzajemnie. #ŁączymyByPrzetrwać – jednoczymy się, wspierając służbę zdrowia, uczestnicząc w pracach legislacyjnych – wszystko po to, aby pokazać pozytywne działania oraz razem przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

Podczas naszego webinarium z doświadczonym naukowcem, Przewodniczącym Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP oraz wykładowcą najlepszej uczelni ekonomicznej w kraju – prof. Piotrem Wachowiakiem, porozmawiamy o tym:

  • jak przedsiębiorcy mogą pomóc złagodzić skutki kryzysu gospodarczego?
  • jakich narzędzi i działań potrzebują przedsiębiorcy, aby obecny kryzys stał się szansą, a nie dramatem dla naszej gospodarki?
  • jakie są możliwości współpracy biznesu z Państwem, aby wspólnie pokonać pandemię oraz złagodzić recesję gospodarczą

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do zobaczenia!