Webinarium WSB | Po co dzisiaj ludziom marki?

W imieniu naszych partnerów z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zapraszamy na webinarium pt. “Po co dzisiaj ludziom marki?“, które odbędzie się 17 sierpnia 2021 r. o godz. 11:00. Wydarzenie poprowadzi – Marta Marczak, strateg marketingowy z 19-letnim doświadczeniem, 4 lat odpowiada za pracę i rozwój Zespołu Strategii Marki w PwC.

Podczas webinarium zastanowimy się jak kształtować i zarządzać marką w dobie zmian wywołanych pandemią. Obecnie jako cywilizacja, mierzymy się z zupełnie nowym wyzwaniem – jesteśmy w momencie próby naszej wiedzy i solidarności, wiele pojęć zmienia swoje znaczenie.

Doświadczenie pandemii COVID-19 odciśnie piętno na wielu aspektach naszego życia – jak będzie ono wyglądało „po”, tego jeszcze nikt dokładnie nie wie, ale już dzisiaj możemy wskazać, które z dotychczasowych narracji kulturowych słabną w jego obliczu, a jakie zyskują na znaczeniu. Dlaczego warto o tym pomyśleć z perspektywy zarządzania markami? Ponieważ marka i konsument są częścią tej samej kultury i chcąc budować porozumienie między nimi, warto przyglądać się zmieniającej się tu i teraz hierarchii wartości.

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie towarzyszy IV edycji Kongresu Firm Rodzinnych “Gotowi na jutro”, który odbędzie się w dniach 2-3 września br. we Wrocławiu.