Wieczór Ergonet dla Firm Rodzinnych w Składzie Wina i Oliwy

Drodzy Rodzinni, serdecznie zapraszamy na spotkanie mentoringowe organizowane wspólnie z firmą rodzinną Ergonet, które odbędzie się. 19 września 2019 roku o godz. 17:30 w Łodzi.

REJESTRACJA

W czasie spotkania w “Składzie Wina i Oliwy” (ul. Uniwersytecka 15, 90-001 Łódź) porozmawiamy w nieformalnej atmosferze o bezpieczeństwie danych biznesowych. Eksperci z Ergonet odpowiedzą m.in. na takie pytania: Czym dziś jest bezpieczeństwo IT? Co dla Państwa firmy może być ważne? Co to takiego backup i zasada 1-2-3? Czym jest replikacja? Jak ocenić wartość dostawcy takich usług? Oraz najważniejsze: jak to wszystko łączy się z WINEM?

Przedstawiciel partnera strategicznego IFR – Union Investment TFI, poruszy aktualny dla przedsiębiorców temat emerytalnych programów oszczędnościowych. W prelekcji pt. “Reforma PPK. Szansa czy koszt dla firmy?” nasz ekspert opowie o różnicach między pracowniczymi planami kapitałowymi (PPK) i pracowniczymi programami emerytalnymi (PPE) oraz podpowie które rozwiązanie będzie lepsze dla pracodawcy i pracownika.

Po części merytorycznej zapraszamy Państwa na degustację win. O wybranych na ten wieczór producentach i typach win powiadomimy przed spotkaniem. Agenda wydarzenia przewiduje także czas na networking i integrację. Serdecznie zapraszamy do udziału!

PROGRAM
17:30-17:45 Powitanie uczestników przez gospodarzy
17:45-18:30 Prelekcja pt. “Reforma PPK. Szansa czy koszt dla firmy?” – Adam Lipka-Bebeniec (Union Investment TFI)
18:30-19:30 Prelekcja pt. “Zabezpiecz się! Chmura bez bujania w obłokach” – dr Anna Moszczyńska, Zbigniew Makowski (Ergonet)
19:30-21:00 Degustacja win i networking
Program spotkania [PDF] Pobierz