Wsparcie dla przedsiębiorców w walce z inflacją – Pożyczka Antyinflacyjna ARP | Webinarium IFR

Drodzy Rodzinni, serdecznie zapraszamy na trzecie wspólne webinarium stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Agencji Rozwoju Przemysłu pt. “Wsparcie dla przedsiębiorców w walce z inflacją – Pożyczka Antyinflacyjna Agencji Rozwoju Przemysłu – Instrumenty finansowe dla MŚP”, które odbędzie się 20 stycznia 2022 roku w godz. 11:00-12:30.

Wydarzenie będzie poświęcone omówieniu zarówno instrumentów dostępnych w ramach Programu Tarczy Antykryzysowej, w tym szczególnie przybliżony zostanie najnowszy instrument w formie Pożyczki Antyinflacyjnej oraz pozostałym produktom finansowym, znajdującym się w aktualnej ofercie Agencji Rozwoju Przemysłu oraz ARP Leasing.

Webinarium poprowadzą: prof. Konrad Trzonkowski (Dyrektor Zarządzający ARP S.A.), Monika Konofał (Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A. we Wrocławiu) oraz Rafał Bała (Manager ds. transakcji leasingowych w ARP Leasing Sp. z o.o.). Moderować spotkanie będzie Ewa Szczecińska-Budziak (Członek IFR).


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

 1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w walce z inflacją;
 2. Z jakich instrumentów finansowych w ramach Tarczy Antykryzysowej mogą korzystać przedsiębiorcy;
 3. O instrumentach finansowych ARP dedykowanych dla przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
  • pożyczki antyinflacyjnej z Gwarancją Europejskiego Funduszu Gwarancyjnego;
  • pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym z karencją w spłacie;
  • pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP z karencją w spłacie;
  • leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  • leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  • programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.

O pożyczkach i leasingu na sfinansowanie inwestycji i kapitału obrotowego, realizację kontraktów oraz wdrożenie działań zwiększających efektywność prowadzonej działalności gospodarczej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

PROWADZĄCY

Prof. nadzw. dr Konrad Trzonkowski – wykładowca akademicki, bankier inwestycyjny i korporacyjny z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w renomowanych instytucjach finansowych tj. HSBC Investment Bank, Santander Bank, Bank BNP Paribas – obecnie piastuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., w której realizuje strategię finansowania podmiotów gospodarczych i ekspansji zagranicznej. Prof. Trzonkowski posiada tytuł MBA (Master of Business Administration), a także stopień naukowy Doktora nauk ekonomicznych, jest autorem wielu publikacji o tematyce ekonomicznej, finansowej i marketingowej, zasiada w radach nadzorczych spółek kapitałowych.

Monika Konofał – Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Ekonomistka i Menedżerka z ponad 15. letnią praktyką i doświadczeniem w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Ekspert w zakresie zarządzania i finansów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Aktualnie studentka studiów podyplomowych MBA Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Odpowiedzialna za rozwój biznesu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w regionie dolnośląskim i opolskim oraz kontakty z kluczowymi klientami, instytucjami państwowymi i samorządowymi.

Rafał Bała – Manager w ARP Leasing. Manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym, gdzie przeszedł drogę od stanowiska podstawowego do managera rozbudowanego zespołu obejmującego zasięgiem kilka województw. Zawsze w zakresie finansowania działalności gospodarczej. Uczestnik wielu projektów dotyczących finansowania przedsiębiorców w największym polskim banku, od dwóch lat związany z ARPL, gdzie odpowiada za analizę transakcji leasingowych.