WSPIERAMY MAMY Praca-Biznes-Rodzina

Polka XXI w. to kobieta ambitna, przedsiębiorcza, pracowita. To kobieta, która godzi wiele ról społecznych. Specjalnie dla takich kobiet postanowiliśmy zorganizować bezpłatne spotkanie pod hasłem WSPIERAMY MAMY Praca-Biznes-Rodzina, które odbędzie się w poniedziałek 6.06.2022 r. od 9:30 do 13.00 w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Rawa.Ink przy ul. Teatralnej 17a w Katowicach.

6 czerwca Urząd Miasta Katowice – Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie oraz Fundacją Sama Mama będziemy wspierać merytorycznie kobiety, które są mamami i te które planują nimi zostać. Będziemy poruszać tematykę, bliską kobietom, które dzielnie godzą różne role społeczne – rodzica, przedsiębiorcy, pracownika. Podczas wydarzenia:

  • przedstawimy informację nt. świadczeń rodzinnych, zasiłków z ubezpieczenia w razie choroby i macierzyństwa,
  • podpowiemy, jak rozmawiać z dziećmi, aby nas słuchały,
  • zdradzimy sekrety na pielęgnację cery i tajniki makijażu dziennego,
  • nauczymy Cię, jak zarządzać swoim czasem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dla kogo:

Wydarzenie kierujemy do kobiet, które są mamami oraz tych, które planują nimi zostać bądź spodziewają się dziecka. Kobiety przedsiębiorcze, pracujące oraz wychowujące dzieci, które chętnie korzystają z różnych form aktywności, dbają o swój rozwój, a 6 czerwca zechcą posłuchać naszych ekspertów oraz zaproszonych gości.

Cel:

Głównym celem organizacji wydarzenia jest wsparcie merytoryczne kobiet w byciu rodzicem, pracownikiem, czy przedsiębiorcą. Integrujemy tym samym lokalne środowisko kobiet, udzielamy konsultacji i wyjaśnień, edukujemy i dajemy przestrzeń do rozwoju. Jednocześnie pokazujemy, że jesteśmy otwarci na relacje z ludźmi i  wspieramy różne grupy klientów poprzez różnorodne formy aktywności.

Podczas spotkania będziesz miała okazję:

  • wysłuchać naszych gości,
  • zapoznać się z ciekawymi tematami,
  • nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Nie może Cię zabraknąć!

SZCZEGÓŁY i REJESTRACJA