VPN, czyli wirtualna wtyczka do Twojej sieci firmowej | Webinarium IFR

Bezpieczeństwo i prywatność w Internecie błyskawicznie zyskują na znaczeniu. Jako użytkownicy, przedsiębiorcy i mieszkańcy globalnej wioski, chcemy być w pełni bezpieczni i anonimowi online. Jak zabezpieczyć działania swoje i firmy w internecie? Jak zyskać prywatność jako osoba i firma? Czym jest i jak może nam pomóc VPN? Wreszcie fundamentalne pytanie – czy nasza firma może być w pełni bezpieczna online, m. in. dzięki VPN właśnie?

Szerzej omówimy zagadnienia związane z VPN. Opowiemy o możliwościach i różnicach pomiędzy sieciami VPN, o dostępnych technologiach, konfiguracjach i korzyściach, z wykorzystania tych narzędzi!

Wspólnie z firmą rodzinną DNR Group zapraszamy na webinarium IFR pt. “VPN, czyli wirtualna wtyczka do Twojej sieci firmowej”, które odbędzie się w czwartek 9 czerwca w godz. 11:00-12:30. Wydarzenie poprowadzi Damian Rokicki –  CTO DNR Group, architekt systemów informatycznych oraz specjalista do spraw bezpieczeństwa. Moderować webinarium będzie Sebastian Margalski – Członek Zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium poruszone zostaną zagadnienia związane z wykorzystaniem sieci VPN w firmach, opowiemy o możliwościach, korzyściach i bezpieczeństwie, jakie daje technologia.

Dowiesz się m.in:

  • Czym jest sieć VPN i jak działa?
  • Jakie są rodzaje sieci VPN, czym się od siebie różnią, jakie mają zalety i wady?
  • Jak skonfigurować sieć VPN na podstawie Mikrotik, a jak w oparciu o Windows, Linux i MacOS?
  • Jakie możliwości i korzyści daje wdrożenie sieci VPN w firmie?

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Damian Rokicki – CTO firmy DNR Group Sp. z o.o. Architekt Systemów Informatycznych, specjalista ds. bezpieczeństwa IT. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem, konsultant. Pracował dla największych dostawców usług IT – IBM, Atos, HP, Manta Multimedia. Na co dzień zajmuje się projektowaniem rozwiązań informatycznych zapewniających najwyższą jakość operacyjną w biznesie. Zarządza setkami serwerów fizycznych i rozległymi sieciami informatycznymi o wysokiej dostępności. Uwielbia podróże, jazdę motocyklem oraz żeglarstwo. Szczęśliwy mąż i Tata Zuzanny.