Wystartowała Akademia Zafirmowani.pl

Z przyjemnością informujemy, że 5 kwietnia wystartowała Akademia Zafirmowani.pl, partnerem której jest Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Akademia Zafirmowani.pl – to projekt edukacyjny skierowany do mikro i małych firm, organizatorem którego jest Alior Bank we współpracy z firmą Eurokreator T&C Sp. z o.o. W ramach projektu przedsiębiorcy wezmą udział w cyklu szkoleń online (webinarium) oraz konferencji stacjonarnych, które będą się odbywać na terenie całej Polski.

Celem Akademii Zafirmowani.pl jest rozwój przedsiębiorczości i popularyzacja wiedzy z zakresu obowiązujących regulacji prawnych, ważnych zagadnień gospodarczych i społecznych. Projekt ma również promować portal zafirmowani.pl – platformę pomagającą w budowaniu, prowadzeniu oraz rozwijaniu firmy.

Na konferencjach organizowanych w ramach Akademii nie zabraknie inspirujących prelegentów oraz ciekawych tematów i dyskusji. Wystąpią m.in. Marcin Prokop, prof. Rafał Ohme, Piotr Grządziel, Magdalena Petryniak i wielu innych mówców posiadających nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie w prowadzeniu biznesu. Pierwsze konferencje odbędą się pod koniec kwietnia w Krakowie i Katowicach (szczegóły poniżej). Poruszona na nich zostanie m.in. tematyka sprzedaży w dobie mediów społecznościowych czy “Rozum – emocje – intuicja – czyli co stoi za sukcesem w biznesie”. Przedsiębiorcy będą mieli także okazję wziąć udział w ćwiczeniach z komunikacji. Ważną częścią programu będą również zagadnienia związane ze zmianami w regulacjach podatkowych i prawnych np. RODO, Konstytucja Biznesu.

Konferencja “Budowanie marki osobistej dźwignią rozwoju Twojego biznesu”
Data: 26 kwietnia 2018 r., godz. 8:30
Miejsce: Park Inn by Radisson (ul. Monte Cassino 2, Kraków)
Wydarzenie na Facebook
REJESTRACJA
Konferencja “Firmy Rodzinne – przyszłością rynku i wyzwaniem dla świata nauki”
Data: 27 kwietnia 2018 r., godz. 9:30
Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (Aula B, ul. Bogucicka 3a, Katowice)
Wydarzenie na Facebook
REJESTRACJA

Szkolenie online natomiast rozpoczęły się 5 kwietnia. Pierwsze webinarium poprowadził Jarosław Wiśniewski, a tematem szkolenia były najnowsze zmiany podatkowe, które czekają nas w 2018 roku i jaki będą miały wpływ na mikroprzedsiębiorców. Kolejne webinarium zaplanowano na 16 kwietnia, o następnych będziemy informować wkrótce.

Akademia Zafirmowani.pl to kolejne działanie realizowane w ramach strategii “Cyfrowego buntownika”, której jednym z celów jest wspieranie rozwoju polskich przedsiębiorstw.

Strona internetowa projektu
www.zafirmowani.pl
Kanał YouTube