Międzynarodowe Forum Biznesu i Przedsiębiorczości Rodzinnej

Międzynarodowe Forum Biznesu i Przedsiębiorczości Rodzinnej – kolejne ciekawe wydarzenie z zakresu przedsiębiorczości rodzinnej, które odbędzie się 20 kwietnia br. w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (ul. Wiejska 4/6/8, Warszawa).

II edycja Forum jest kontynuacja zapoczątkowanego w 2016 roku międzynarodowego wydarzenia, które traktuje o specyfice rodzinnego biznesu. Pierwsza edycja nastawiona była na omówienie kluczowych zagadnień związanych z działaniem firm rodzinnych w Polsce, w tym przedstawiała wyniki badań, specyfikę finansową, a także charakterystykę prowadzenia oraz przejmowania biznesu, czy też kapitału wyróżniającego firmy rodzinne na tle innych przedsiębiorstw. Druga edycja Forum skupia się wokół funkcjonowania przedsiębiorstw w polskiej rzeczywistości ze szczególnym uwzględnieniem otoczenia urzędniczego, relacji przedsiębiorców z urzędnikami oraz kierunków działań. Hasło tegorocznej edycji: “Poprawa relacji przedsiębiorców z urzędnikami szansą rozwoju firm rodzinnych“.

Organizatorami wydarzenia są:

Z przyjemnością informujemy, że w wydarzeniu weźmie udział członek zarządu naszego stowarzyszenia – mecenas Adam Krause. W trakcie Forum mecenas Krause będzie uczestniczyć w panelu dyskusyjnym “Propozycje zmian w prawie i relacjach pomiędzy przedsiębiorcami i organami kontroli“. Wśród panelistów i gości specjalnych Forum będzie można usłyszeć przedstawicieli Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów oraz kilku posłów Sejmu RP. Organizatorzy zapowiadają również wystąpienie premiera RP – Mateusza Morawieckiego.

Szczegóły i rejestracja:
forumbiznesowe.uksw.edu.pl facebook.com/forumbiznesowe