XXI Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii

Z przyjemnością informujemy, że nasze Stowarzyszenie objęło patronatem honorowym XXI Światową Konferencję Gospodarczą Polonii, która odbędzie się w Warszawie w dn. 15-17 czerwca br. Konferencja, to miejsce spotkań aktywnych gospodarczo Polaków, na co dzień żyjących w różnych zakątkach świata. W poprzednich 20 edycjach konferencji udział wzięło ponad 6000 uczestników – przedstawicieli krajowego i polonijnego biznesu z 60 krajów świata, a w tym roku przewidywany jest udział uczestników z 30 krajów i Polski. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym MS Mermaid (ul. Wioślarska 8).

Dla Członków IFR oraz osób poleconych przez Stowarzyszenie organizatorzy przygotowali preferencyjną cenę biletów – 450 zł brutto za osobę. Aby skorzystać z promocji wystarczy w uwagach podać nazwę Stowarzyszenia.

  • Udział w konferencji obejmuje: udział w obradach plenarnych Konferencji w dn. 15-16 czerwca, w debatach, strefie kuluarowej, wystawienniczej i B2B, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, lunch, uroczystą kolację wraz z częścią artystyczną.
  • Specjalnie dla uczestników konferencji organizatorzy wraz z Hotelami IBIS w Warszawie przygotowali preferencyjne warunki noclegowe.
  • Istnieje również możliwość promocji firmy w formie stoiska prezentacyjnego w cenie 1600 zł brutto – oferta poniżej w załączniku.

Więcej informacji o konferencji oraz rejestracja na stronie wydarzenia: www.konferencjapolonii.pl 

Zapraszamy także do obejrzenia podsumowania z integracyjnej gali ubiegłorocznej edycji konferencji.


W razie pytań – prosimy o kontakt z biurem organizatora:

XXI Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii – Pakiet marketingowy [PDF] Pobierz
XXI Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii – Folder informacyjny [PDF] Pobierz