Podsumowanie spotkania w TDJ S.A.

29 maja br. śląskie firmy rodzinne spotkały się w Katowicach, w siedzibie firmy TDJ S.A. Tematem przewodnim spotkania był śląski rynek nieruchomości. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa.

Spotkanie otworzył Łukasz Rotarski, Prezes Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, krótko prezentując działalność IFR, główne cele i realizowane projekty. Z ramienia Urzędu Miasta udział w spotkaniu wziął Naczelnik Wydziału Obsługi Inwestorów Pan Mariusz Jankowski, który przybliżył uczestnikom w jaki sposób miasto wspiera inwestycje i na co mogą liczyć przedsiębiorcy rodzinni. Przedstawiciele gospodarza, opowiedzieli o powstaniu rodzinnej firmy inwestycyjnej TDJ S.A. oraz przedstawili prognozę na rynku nieruchomości w roku 2019.

Wydarzenie było jednym z pierwszych zapowiadających 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019, który w tym roku odbędzie się w Warszawie w dn. 24-26 października [www.u-rodziny.pl].

Na zakończenie o tym, jak zadbać o bezpieczeństwo finansowe firmy w kontekście dynamicznie zmieniającej się sytuacji społeczno-gospodarczej w Polsce i na świecie opowiedział Jerzy Śledziewski, wiceprezes BNP Paribas Bank Polska, który jest partnerem strategicznym Stowarzyszenia IFR.

GALERIA