Zaproszenie do konkursów ICAN Institute – Liderzy Jutra oraz Mistrz Innowacyjnej Transformacji

Drodzy Przedsiębiorcy i Managerowie, zachęcamy od udziału w konkursach Mistrz Innowacyjnej Transformacji oraz Liderzy Jutra organizowanych przez naszych przyjaciół z ICAN Institute (wydawca Harvard Business Review Polska oraz MIT Sloan Management Review Polska). Celem konkursów jest wyróżnianie i nagradzenie liderów, którzy odważnie i z sukcesem stawiają czoła nowym wyzwaniom i mimo przeciwności rozwijają swoje firmy.

Konkurs ICAN Management Review: Liderzy Jutra

Za sukcesem w biznesie stoją ludzie, a nie firmy. Dlatego misją konkursu jest wyróżnienie i promowanie najskuteczniejszych menedżerów, którzy osiągnęli spektakularny sukces oraz przez śmiałe decyzje i konsekwencję w działaniu zmieniają rzeczywistość, wytyczając nowe kierunki w rozwoju biznesu. Liderzy będą nagradzani w ramach kategorii: model biznesowy, ekspansja zagraniczna, innowacje, strategie wzrostu. Zwycięzcy otrzymają tytuł Lidera Zmian lub Lidera Przyszłości w danej kategorii.

Konkurs MIT Sloan Management Review Polska: Mistrz Innowacyjnej Transformacji

Nowe technologie z roku na rok coraz bardziej zmieniają współczesny biznes i kształtują zupełnie nową, cyfrową rzeczywistość. To, w jaki sposób firmy przejdą tę rewolucję, zależy od formalnych i nieformalnych liderów, którzy nadają ton i kierunek zmianom. W ramach konkursu Mistrz Innowacyjnej Transformacji, ICAN Institute chce wyłonić i wyróżnić najlepszych liderów cyfrowej transformacji w Polsce – firmy, które wyprzedzają jutro i są doskonałym przykładem organizacji, które najśmielej wkroczyły w nowy wymiar biznesu.

Udział w wybranym konkursie można zgłaszać do 30 września 2020 r. Natomiast rozstrzygnięcie konkursów odbędzie się 27 października 2020 r. podczas kongresu “ICAN Management Review: Liderzy Jutra”. Zachęcamy do zgłaszania się i udziału. Więcej informacji o konkursach…