Zostań profesjonalnym marketerem B2B. Rusza kurs “B2B Marketing Professional”

Drodzy Przedsiębiorcy, w imieniu Łukasza Kosuniaka, autora książek “ABC Marketingu B2B” i “To jest Social Selling” zapraszamy do udziału w pierwszym w Polsce kursie podstawowym dla marketerów B2B. Z Łukaszem mamy przyjemność współpracować od ponad 2 lat przy licznych wspólnych webinariach, m.in. dlatego zostaliśmy partnerem tej inicjatywy.

Kurs B2B Marketing Professional powstał z myślą o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem B2B lub chcą uporządkować swoją wiedzę z tej dziedziny. Uczestnicy kursu będą brać udział w praktycznych, interaktywnych sesjach szkoleniowych oraz w sesjach Q&A, podczas których będą mogli wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania czy uzupełniać wiedzę z sesji.

Kurs jest przemyślany tak, aby w jego trakcie uczestnicy budowali własny plan marketingowy, który można zacząć realizować po zakończeniu kursu. Uczestnicy kursu zdobędą praktyczną wiedzę o nowoczesnych metodach i narzędziach marketingu B2B, jak na przykład:

  • Generowanie i konwertowanie leadów sprzedażowych
  • Tworzenie skutecznych treści marketingowych i sprzedażowych
  • Social Selling – pozyskiwanie klientów z wykorzystaniem sieci społecznościowych
  • E-mail marketing
  • Marketing automation
  • Pozycjonowanie SEO
  • Prowadzenie skutecznych kampanii marketingowych B2B

Uczestnicy kursu otrzymują certyfikat potwierdzający posiadanie praktycznej wiedzy na temat marketingu B2B. Pierwsza sesja zaczyna się 18 lutego 2022 roku.

Jeżeli chcesz być profesjonalnym marketerem B2B, poznać nowoczesne narzędzia i prowadzić skuteczne działania marketingowe, poznaj szczegóły kursu na stronie: b2bmarketingprofessional.pl

Z kodem rabatowym “IFR” otrzymacie 10% zniżki od ceny regularnej kursu.

REJESTRACJA NA KURS