Nagranie webinarium | Nie wszytko musi zostać w rodzinie, czyli dlaczego lepiej subskrybować niż mieć?

Publikujemy podsumowanie i nagranie #100 webinarium IFR pt. “Nie wszytko musi zostać w rodzinie, czyli dlaczego lepiej subskrybować niż mieć?” zorganizowanego wspólnie z Brillaw Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy (partner strategiczny IFR) oraz firmą WeSub w dn. 16 grudnia 2021 roku. Spotkanie poprowadzili Mariusz Szałagan (ekspert rozwiązań subskrypcyjnych, partner zarządzający Grupy WeSub) oraz Robert Mikulski (Partner Zarządzający w Brillaw Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy, doradca Zarządu WeSub), a moderował Sebastian Margalski (członek zarządu IFR).

Podczas webinarium eksperci WeSub opowiedzieli o subskrypcji jako narzędziu finansowania, a mianowicie o tym na czym polega model subskrypcyjny, co można mieć w subskrypcji oraz jak wygląda odpowiedzialność za subskrybowany przedmiot. Dowiedzieliśmy się również jak subskrypcja prezentuje się na tle innych metod finansowania (kredyt, leasing, zakup za gotówkę) oraz jak wygląda proces dokonywania subskrypcji. Usłyszeliśmy w jaki sposób subskrypcja może być odpowiedzią na nadchodzące zmiany spowodowane Polskim Ładem, a także dlaczego subskrypcja jest narzędziem pro-środowiskowym.

W drugiej części webinarium rozmawialiśmy o subskrypcji jako elemencie oferty firmy, a mianowicie o rosnącej popularności tego modelu oferowania towarów i usług. Dyskutowaliśmy też o tym, dlaczego warto rozważyć wprowadzenie subskrypcji do swojej oferty oraz jak przygotować się do wprowadzenia subskrypcji do swojej oferty. Prezentację z webinarium załączamy poniżej.

Zachęcamy do oglądania!


Prezentacja – Dlaczego lepiej subskrybować niż mieć [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]