Czas na Biznes – Debata Prezydencka

Przedsiębiorcy, zapraszamy na debatę prezydencką, podczas której będziemy pytać kandydatów na Prezydenta Miasta Łodzi o następujące obszary tematyczne:

 1. Jak Pan/Pani postrzega problem depopulacji miasta? W jaki sposób Łódź może stać się bardziej atrakcyjna dla przedsiębiorców, inwestycji i inwestycji zagranicznych, jak zatrzymać absolwentów łódzkich uczelni w mieście?
 2. Jaką rolę Urząd Miasta Łodzi przewiduje dla RADY GOSPODARCZEJ przy PREZYDENCIE MIASTA ŁODZI?
 3. Jakie (Pan/Pani) widzi rozwiązania wyzwań związanych z transportem i komunikacją w mieście Łodzi, w szczególności w odniesieniu do przedsiębiorców?
 4. Kultura jako magnes przyciągający przedsiębiorców. Co Pana/i zdaniem w ofercie kulturalnej miasta Łodzi w następnej kadencji? Czy w Pana/Pani odczuciu wizerunek Łodzi powinien ulec zmianie, a jeśli tak to jakie powinny być kierunki tej zmiany?
 5. Jak Pani/Pan ustosunkuje się do hasła „Urząd Przyjazny Przedsiębiorcy – teraźniejszość, przyszłość czy utopia?”
 6. Jakie hasło w odniesieniu do przedsiębiorców łódzkiego biznesu mogłoby przyświecać w odniesieniu do Pani/Pana Kampanii wyborczej?

Wydarzenie odbędzie się 27 marca 2024 roku o godz. 16:00 w Sali Konferencyjnej WSB Merito w Łodzi (ul. Brzozowa 5/7). Incjatywa Firm Rodzinnych jest jednym z partnerów i organizatorów łódzkiej debaty.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych przyszłością Łodzi. To świetna okazja, żeby usłyszeć, jak poszczególni kandydaci zamierzają rozwiązywać kluczowe kwestie gospodarcze, ważne zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców działających w mieście i regionie.

 • Omówimy wyzwania gospodarcze stojące przed Łodzią i posłuchamy, co kandydaci mają do powiedzenia na temat wspierania lokalnego biznesu.
 • Sesja pytań i odpowiedzi z udziałem przedsiębiorców da Ci szansę na bezpośredni dialog z przyszłym liderem miasta.
 • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Zabezpiecz swoje miejsce już teraz i dołącz do nas w tej ważnej debacie!

ZAPRASZAMY!

REJESTRACJA

Cykl „Czas na biznes” to wspólna inicjatywa:

 • Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa,
 • Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan,
 • Stowarzyszenie Klub 500 – Łódź,
 • Business Centre Club Łódź,
 • Inicjatywa Firm Rodzinnych,
 • Uniwersytet WSB Merito Łódź.