Czym jest kultura organizacyjna i dlaczego warto nad nią pracować w każdej firmie? | Webinarium IFR

Często zarządzanie kojarzy się tylko z KPI, wskaźnikami, targetami, twardymi danymi oraz tabelami w Excelu. Często managerowie zastanawiają się jak jeszcze można zmotywować swoich podwładnych do lepszej pracy. Często firmy sięgają po kolejne benefity, dodatki, “owocowe czwartki” i karnety na siłownie. Często okazuje się, że dawanie kolejnych marchewek powoduje wzmocnienie efektu relacji transakcyjnej między szefem a pracownikiem, a nie zawsze jest to pożądane.

Wspólnie z Pawłem Czabakem, współwłaścicielem i sukcesorem w firmie rodzinnej LC Elektronik, zapraszamy na webinarium, podczas którego dowiesz się czym jest kultura organizacyjna, po co definiować wartości w firmie i jak ten proces realizowany jest na co dzień w LC Elektronik.

Wydarzenie odbędzie się 19 maja 2022 roku o godz. 11:00-12:30. Moderować spotkanie będzie Krzysztof Ogorzałek – członek IFR, sukcesor w JMK Computerate.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium zastanowimy się nad pytaniami: Czy jesteśmy w stanie stworzyć organizację wolną od patologii? Wolną od polityki? Wolną od biurokracji? Wolną od stresu i wewnętrznego wypalenia? Wolną od pozowania na górze i harowania na dole? Prowadzący webinarium na przykładzie własnych firm i swojego doświadczenia opowiedzą, jak w praktyce wygląda proces budowania kultury organizacyjnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Do zobaczenia!

PROWADZĄCY

Paweł Czabak – współwłaściciel i sukcesor LC Elektronik, niepoprawny optymista, wielbiciel zmian i kreatywnego myślenia, wiceprezes Stowarzyszenia Marfan Polska. Od zawsze żyje na pełnej prędkości, choć czasami przez to wypada z zakrętów. Nie znajdziesz w jego słowniku słów „nie da się” albo „lepsze jest wrogiem dobrego”. Sukcesor w rodzinnej firmie wyznający zasadę, że człowiek jest zawsze najważniejszy. Pragnie tak zorganizować swoją firmę, aby ta nie tylko działała, ale rozwijała się przy jak najmniejszym jego udziale. Dlatego tak ważne w jego działaniu są wskaźniki oraz monitorowanie i doskonalenie procesów. Chce, aby jego organizacja była samodzielna, niezależna od ciągłej obecności właściciela. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, geek. Uwielbia z dziećmi oglądać zmagania na torach F1. Jego marzeniem jest dostarczać klawisze do kierownicy bolidów Formuły 1.