Nagranie webinarium | Social Media w biznesie – jak budować firmową komunikację w mediach społecznościowych

Publikujemy nagranie piątego wspólnego webinarium IFR i agencji marketingowo-doradczej BUZZcenter (firma rodzinna, członek IFR) pt. “Social Media w biznesie – jak budować firmową komunikację w mediach społecznościowych?“, które odbyło się 28 kwietnia 2022 roku.

Wydarzenie poprowadzili: Kamila Kierzek-Mechło (Dyrektor Zarządzający w BUZZcenter, ekspert marketingu i strategii) oraz Radosław Mechło (Dyrektor Operacyjny w BUZZcenter, ekspert marketingu i sprzedaży). Moderowała webinarium Mariola Grodnicka – dyrektor generalna IFR.

Podczas webinarium rozmawialiśmy o tym w jaki sposób zaplanować obecność firmy w Social Mediach. Zastanawialiśmy się, czy faktycznie Social Media sprzedają. Poza tym, dowiedzieliśmy się jakich błędów unikać, aby Twoja marka odnosiła sukces w internecie, w tym też w mediach społecznościowych. W ramach podsumowania prezentację z webinarium zamieszczamy poniżej.

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność!

W imieniu naszych przyjaciół zachęcamy do bezpłatnej 30-minutowej konsultacji, podczas której eksperci BUZZcenter przeprowadzą wstępną analizę Waszych działań marketingowych i przedstawią możliwości dalszych rozwiązań.

Prezentacja – Social Media w biznesie [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]