Życiowskazy – jak budować efektywne partnerstwa rynkowe | Family Business Café

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w nowej serii spotkań pt. Family Business Café, która jest kontynuacją prowadzonej dotychczas Kawiarenki Krakowskiej. Nowa formuła, wspaniali goście, wyjątkowe osobowości i praktycy biznesu.

Tym razem spotkania będziemy organizować raz w miesiącu w formule hybrydowej: na żywo w Krakowie i w Warszawie w siedzibach naszych partnerów oraz online poprzez Zoom’a. Serię spotkań organizujemy we współpracy z: Grupą Eurokreator, kanałem Biznes Misja, Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych oraz BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy.

Gościem pierwszego inauguracyjnego spotkania Family Business Café pod tytułem Życiowskazy – jak budować efektywne partnerstwa rynkowe” będzie Zdzisław Dąbczyński – twórca firmy WIMED, europejskiego lidera produkcji znaków drogowych, przedsiębiorca, inspirator i bard biznesu. Wydarzenie odbędzie się już w przyszły wtorek, 30 listopada o godz. 17:00, wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału osobistego w dwóch lokalizacjach: KrakówiLab Plus (ul. Przemysłowa 13) oraz Warszawa – siedziba GWLAW (ul. Bagno 2). Prosimy o zgłaszanie udziału poprzez poniższy formularz rejestracji.


ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE

Jeśli nie możecie pojawić się na miejscu – zachęcamy do udziału zdalnego poprzez Zoom.

WEŹ UDZIAŁ ONLINE NA ZOOM

Życiowskazy” to esencja wiedzy biznesowej i życiowej połączona z muzyką. Znaki drogowe są esencją przekazu informacji. Wymagają potrzeby wspólnego zrozumienia przekazywanych treści. Podobnie jest w naszym życiu i biznesie, gdzie szukamy prawd i wskazówek. Będziemy rozmawiali o partnerstwie rynkowym i drogowskazach prowadzenia biznesu, a także o edukacji rozwojowej.

W drugiej części naszego spotkania przedstawimy inicjatywę „Bieg po nowe życie”. O tym, dlaczego każdy z nas może uratować życie i jak wspierać polską transplantologię opowiedzą Arkadiusz Pilarz i Przemysław Saleta. Spotkanie prowadzić będą Rafał Kunaszyk (współwłaściciel Grupy Eurokreator) oraz Łukasz Smolarski (założyciel Biznes Misji). Do partnerskiej współpracy zachęci także Jakub Skotniczny właściciel WINE&more.