Webinarium LCK #9 | Sukcesja i jej zasady

Serdecznie zapraszamy na #9 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Webinarium organizowane jest w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

  • Temat: Sukcesja i jej zasady
  • Termin: 18 lutego 2020 roku o godz. 11:00-12:30

Podczas webinarium nasz ekspert poruszy szereg kwestii związanych z przygotowaniem firmy do sukcesji. Odpowiemy na pytanie czy sukcesja dotyczy każdej firmy? Dowiemy się co powinien zrobić właściciel, aby utworzyć plan sukcesyjny? Poznamy także jak wygląda współpraca pomiędzy Analitykiem sukcesyjnym a firmą przygotowywaną do sukcesji?

Prowadząca: Natalia Prokaziuk – Analityk sukcesyjny. Ukończyła Wyższa Szkołę Morska oraz Akademię Morska w Gdyni z tytułem magistra inżyniera z zakresu hotelarstwa i gastronomii. Nigdy nie pracowała w tym zawodzie. Przede wszystkim dlatego, że od 24 lat jest związana z polskim rynkiem ubezpieczeń. Manager, trener, coach. Ale przede wszystkim praktyk. Doświadczenie zdobywała jako dyrektor w międzynarodowych korporacjach, prezes spółek, coach, wykładowca akademicki oraz osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą. Szerokie doświadczenie zawodowe umożliwiło zdobycie specjalizacji z zakresu sukcesji w rodzinie oraz sukcesji w firmie.


Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”