Infoweek Grupy PFR

Kolejne interesujące wydarzenie dla przedsiębiorców – tydzień informacyjny PFR InfoWeek, który odbędzie się w dn. 22-26 lutego 2021 roku. Przedsiębiorcy dowiedzą się, co mają im do zaoferowania instytucje z Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. Webinaria skierowane są do firm z sektora MŚP, które chcą rozwijać swoją działalność, przeprowadzać transformację w przedsiębiorstwie, bądź wyjść na nowe rynki zagraniczne.

Celem PFR InfoWeek jest przekazanie informacji dotyczących aktualnej oferty Grupy PFR oraz doradztwo w doborze odpowiednich instrumentów wsparcia, finansowych i doradczych. Webinaria są okazją nie tylko do poznania szczegółów oferty, ale także do zadawania pytań ekspertom.

Każdego dnia w trakcie trwania InfoWeeku ofertę prezentować będzie inna spółka z Grupy PFR. Kolejno występować będą: PFR, ARP, ARP Leasing, PFR TFI, KUKE, PAIH oraz BGK. Wszystkie spotkania odbędą się w formule on-line. Każde spotkanie potrwa maksymalnie 1,5 godziny.

Zainteresowani programem, mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na spotkania, które bezpośrednio odpowiadają potrzebom ich firmy. Udział w webinariach jest bezpłatny i wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która potrwa do 25 lutego 2021 r.

REJESTRACJA

Okres pandemii jest dobrym czasem na wprowadzanie zmian w firmie i wykorzystanie większej konkurencyjności przedsiębiorstwa, kiedy poprawi się koniunktura. Dlatego podczas InfoWeeku przedstawiony zostanie wachlarz możliwości, który będzie praktyczną wskazówką dla firm potrzebujących bodźca do rozwoju, restrukturyzacji, wzmacniania eksportu i wejścia na nowe rynki z pomocą oferty Grupy PFR.

PFR InfoWeek – Infografika [PDF] Pobierz