Konkurs Mistrz Innowacyjnej Transformacji | ICAN Institute

Przedsiębiorcy, zachęcamy do udziału w II edycji konkursu Mistrz Innowacyjnej Transformacji, organizowanego przez ICAN Institute oraz magazyn MIT Sloan Management Review. Poszukujesz nowych możliwości wzrostu dla firmy? Testujesz i wdrażasz innowacyjne w Twojej branży rozwiązania? Mimo niesprzyjających warunków stawiasz na technologię jako podstawę dalszego rozwoju biznesu? Jeśli tak – zgłoś się do konkursu i zdobądź tytuł mistrza innowacji.

Misją inicjatywy jest promowanie liderów technologicznej transformacji w Polsce. Nagrody zostaną przyznane firmom lub osobom, które w ciągu ostatnich trzech lat wdrożyły projekt oparty na nowych technologiach i w sposób istotny zwiększyły efektywność organizacyjną, rynkową lub miały pozytywny wpływ na środowisko i jakość życia.

Projekty można zgłaszać do 1 marca 2021 roku, w 3 kategoriach:

  • Technologia i rynek
  • Technologia i organizacja
  • Odpowiedzialna technologia

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, opisać projekt oraz wskazać liderów transformacji, których firma chciałaby wyróżnić.

Laureatów konkursu wyłoni Kapituła Konkursu w wyniku tajnego głosowania. Finał konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 21 kwietnia podczas pierwszego dnia III Kongresu MIT Sloan Management Review Polska. Podsumowanie konkursu i prezentacja sylwetek zwycięzców zostaną opublikowane na łamach magazynu „MIT Sloan Management Review Polska”.


Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu.