Konkurs Dream Employer | Sięgnij po tytuł i wzmacniaj relacje z pracownikami!

Rynek pracy zmienia się niezwykle dynamicznie. Pracodawca i pracownik zyskują nowe możliwości rekrutacji i zdobywania pracy, rozwijania nowych kompetencji przez całe życie, planowania kariery. Nowoczesne narzędzia pozwalają pracownikom pracować coraz bardziej efektywnie, a pracodawcom osiągać coraz ambitniejsze cele biznesowe. Niemniej potrzeby i oczekiwania pracowników zostają niezmienne w stosunku do pracodawcy.

Z przyjemnością zachęcamy do udziału w Konkursie Dream Employer, który ma na celu wspierać organizacje w dotarciu, rekrutacji i utrzymaniu najlepszych pracowników. Udział w konkursie pomoże Ci dostrzec i docenić jak dużo już zrobiłeś dla pracowników, a dzięki wiedzy i wskazówkom ekspertów Jury otrzymasz inspirację do dalszego rozwoju w obszarze relacji pracodawca-pracownik. Zapraszamy do zaprezentowania się także firmy rodzinne – małe, średniej wielkości i duże.. Każda firma przystępująca do konkursu niezależnie od skali prowadzonego biznesu czy branży otrzyma wartościową informację zwrotną od Jury. Nasze Stowarzyszenie dołączyło do grona partnerów konkursu.

Jak wziąć udział? To bardzo proste: określ swoją branżę, wskaż liczbę zatrudnionych pracowników – wypełnij zamieszczony poniżej formularz zgłoszeniowy, odpowiedz na 10 pytań i roześlij do swoich pracowników ankietę. Twoje zgłoszenie zostanie ocenione przez niezależne jury.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

  • Otrzymasz opinię ekspertów powstałą w oparciu o wyniki ankiety
  • Wyróżniasz swoją markę pracodawcy
  • Potwierdzasz siłę i wiarygodność swojej kultury organizacyjnej
  • Przyciągasz uwagę najlepszych talentów
  • Wzmacniasz lojalność i zaangażowanie swoich pracowników

Otrzymujesz szereg świadczeń promujących i mediowych:

  • Wywiad z przedstawicielem Twojej organizacji na temat najlepszych wdrożonych praktyk
  • Zaprezentujemy Twoją markę w Raporcie podsumowującym program DREAM EMPLOYER
  • Zaprosimy Cię na GALĘ, otrzymasz możliwość wystąpienia eksperckiego podczas podsumowującej edycję KONFERENCJI
Dowiedz się więcej…

“Kultura organizacyjna przedsiębiorstw jest w dzisiejszych czasach wyjątkowo istotnym elementem, gdyż dzięki niej możemy kreować wizerunek firmy. Wspólne cele i wartości osób z danej organizacji pozwalają ją scalić, a wszystkich pracowników nazwać ambasadorami marki. Dlatego w imieniu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych z przyjemnością będę wspierać konkurs”