Innowacje w gospodarce paletowej. Jak zmieniając jedynie paletę, wygenerować 50% oszczędności, poprawić bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz pracowników? | Webinarium IFR

Obecna gospodarka paletowa ma negatywny wpływ na środowisko, jest droga i uciążliwa.  W związku z tym wymaga zmian by nadążyć za trendami w logistyce na świecie.

Wspólnie z firmą rodzinną i członkiem naszego Stowarzyszenia – Instal Projekt i jego marką IP PARTNER zapraszamy na webinarium pt. “Innowacje w gospodarce paletowej. Jak zmieniając jedynie paletę, wygenerować 50% oszczędności, poprawić bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz pracowników?

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 29 czerwca 2023 roku w godz. 11:00 – 12:30. Spotkanie poprowadzą: Jakub Ścierzyński (Członek Stowarzyszenia IFR od 6 lat, Członek Zarządu i Sukcesor w Instal-Projekt) oraz Karolina Ślusarska (Dyrektor Logistyki w Instal-Projekt z 16-letnim doświadczeniem w branży).


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium zaprezentujemy, jak usprawnić gospodarkę paletową na przykładach kilku firm z różnych branż. Dowiesz się m.in.:

  • Jak ponad 7-krotnie zwiększyć żywotność palet, nawet w ekstremalnych warunkach użytkowania?
  • Jak dzięki niestandardowym rozwiązaniom zabezpieczającym, zapewnić bezpieczeństwo ładunku, zaoszczędzając przy tym czas i pieniądze?
  • Jak usprawnić logistykę wewnętrzną i znacząco poprawić bezpieczeństwo pracowników?
  • Jak stać się bardziej ekologiczną firmą i jak to wpłynie na Twój biznes?

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu ekspertów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Do usłyszenia!

PROWADZĄCY

Jakub Ścierzyński – Członek Stowarzyszenia IFR od 6 lat, Członek Zarządu i Sukcesor w Instal Projekt – firmie rodzinnej specjalizującej się w obróbce metalu, będącej wiodącym producentem grzejników od trzech pokoleń. Jest Dyrektorem ds. Rozwoju, odpowiada za marketing i R&D. W biznesie łączy idealizm z pragmatycznym podejściem. Absolwent Politechniki Warszawskiej i kierunku Inżynierii Środowiska. Ukończył studia magisterskie z Międzynarodowego Zarządzania Strategicznego na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na University of Bradford.

Karolina Ślusarska – Dyrektor Logistyki z 16-letnim doświadczeniem w szeroko pojętej logistyce. Lider Projektu Automatyzacji Powtarzalnych Procesów, Lider zwycięskiego zespołu projektu Innowacyjni oraz pomysłodawczyni wdrożenia niezawodnej metalowej palety na rynek. Zarządza 4 działami – Dział Zakupów, Dział IT, Dział Dystrybucji oraz Magazyny. Jej TOP 5 Gallupa to: Ideation, Relator, Responsibility, Achiver, Focus. Absolwentka Akademii Morskiej w Szczecinie na kierunku Logistyka i Zarządzanie w Europejskich Systemie Transportowym oraz Studium Wojskowego na kierunku Transport morski, gdzie zdała egzamin na oficera. Ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku Transport, studia podyplomowe z Zarządzania Wartością Klienta oraz studia MBA in Logistics and Supply Chain w Wyższej Szkole Logistyki. Absolwentka Master of Business Change w Game Changer Academy. Miłośniczka szukania optymalizacji i usprawniania procesów w każdym obszarze. Instruktorka tańca – choreograf v-ce Mistrzów Świata w formacji tanecznej Artistic Dance Show.