IV edycja Kongresu Firm Rodzinnych | Zaproszenie

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na IV edycję Kongresu Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dniach 2-3 września 2021 r. w Kinie Nowe Horyzonty, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 19a/21 we Wrocławiu.

Kongres Firm Rodzinnych jest wspólnym dziełem środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego, jedynym i pierwszym na Dolnym Śląsku wydarzeniem o tej skali i wadze merytorycznej adresowanym do osób z całej Polski prowadzących firmy rodzinne, przyszłych sukcesorów oraz pracowników tych firm. Tematem przewodnim najbliższego Kongresu jest hasło: „Gotowi na jutro”.

Kryzys wywołany koronawirusem, nie będzie pierwszym, z którym przyszło zmagać się firmom rodzinnym. Z dotychczasowymi potrafiły sobie skutecznie poradzić. Podobnie może być z obecnym, jeżeli aktualną sytuację nie będzie się postrzegać jedynie w kategoriach zapaści i nieszczęścia, a też jako okazję do zmian, impuls do stworzenia nowych koncepcji rozwoju – opartych na innych założeniach, na innych zasobach, innych celach. IV Kongres Firm Rodzinnych poświęcimy tej twórczej perspektywie, najlepiej przystającej do specyfiki biznesów rodzinnych. Nie odejdziemy od podsumowań i wskazania prostych rozwiązań naprawczych, ale naszą uwagę skupimy na wyciąganiu lekcji z obecnej sytuacji. Wskażemy na przykłady reorientacji biznesowej, na nowe koncepcje zarządzania, na modele współpracy i współdziałania, na oczekiwania i nowe potrzeby rynku – klientów i pracowników. | dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB, Inicjator i twórca Kongresu

W ramach Kongresu odbedzie się także pierwsza edycja konkursu “Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej“. Wyboru zwycięzców dokona niezależna Kapituła, w skład której wchodzi m.in. Prezes Inicjatywy Firm Rodzinnych – Ewa Sobkiewicz oraz inni działacze ze świata nauki i biznesu, merytorycznie związani z firmami rodzinnymi.

WEŹ UDZIAŁ W KONGRESIE

Zaproszenie i Agenda Kongresu Firm Rodzinnych [PDF] Pobierz