Nagranie webinarium | Jak mierzyć biznes, żeby rosnąć o 20% w skali roku

Przekazujemy w Wasze ręce krótkie podsumowanie i nagranie wspólnego webinarium Inicjatywy Firm Rodzinnych oraz firmy Lean To Win pt. “Jak mierzyć biznes, żeby rosnąć o 20% w skali roku: KPI i wskaźniki dla przedsiębiorców i managerów?“, które odbyło się 8 lipca 2021 r. Wydarzenie poprowadził Kamil Radom – ekspert zarządzania zmianą, Konsultant Strategiczny Lean i szkoleniowiec, z dziesięcioletnim doświadczeniem we wprowadzaniu zyskownych usprawnień w firmach produkcyjnych i usługowych. Moderował spotkanie Dawid Rejmer – wiceprezes zarządu IFR, radca prawny.

Podczas webinarium nasz ekspert opowiedział, jakie czynniki mają wpływ na rozwój biznesu i pozwalają odnotować 20% wzrost w skali roku. Dowiedzieliśmy się, jak odpowiednio dobrać wskaźniki zarządcze, by skutecznie zarządzać organizacją, a także jak pracować ze swoim zespołem, by osiągnąć sukces na bazie prostych 7 kroków. Nie zabrakło również aspektu twardszego, a mianowicie jak poprawić swoją efektywność finansową bez większych inwestycji. W załączniku znajdziecie prezentację z webinarium.

Zachęcamy do oglądania!


Na prośbę prowadzącego przekazujemy także dodatkowe materiały po webinarium – dostępne do pobrania pod tym LINKIEM. Znajdziecie tam m.in.: instrukcje, jak wdrożyć wskaźniki wspomniane podczas webinarium; checklistę wskaźników operacyjnych i finansowych; arkusz ze wskaźnikami -> autoanaliza Twoich wskaźników. Serdecznie zachęcamy do pobrania.

Prezentacja – Jak mierzyć biznes, żeby rosnąć o 20% w skali roku [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]