Jak rozmawiać i współpracować z prawnikiem? Praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców i firm | Webinarium IFR

Jest wielu dobrych prawników, którzy potrafią udzielić profesjonalnej i rzetelnej porady prawnej. Na rynku funkcjonują setki renomowanych kancelarii doradzających zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych czy biznesowych. Rodzą się jednak pytania: Jaki powinien być Twój prawnik? Prawnik, z którym będziesz chciał rozmawiać, przed którym będziesz w stanie się otworzyć. Co powinieneś wiedzieć o współpracy z prawnikiem oraz w jaki sposób przygotować się do pierwszej rozmowy? Jak sprawić, że współpraca Wasza będzie sprawna, efektywna i terminowa? Jak zadbać o prawne aspekty w Twoim biznesie? Czy Twoja firma w ogóle potrzebuje bieżącej obsługi prawnej, czy tylko doraźnego doradztwa? Jak znaleźć i wybrać właściwego prawnika czy kancelarię do wspierania Ciebie i Twojej firmy?

Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas webinarium IFR organizowanym wspólnie z naszym partnerem strategicznym Brillaw Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy, które odbędzie się w piątek 22 lipca 2022 roku w godz. 11:00-12:30.

Wydarzenie poprowadzi Robert Mikulski – radca prawny, partner zarządzający w Brillaw, z ponad 20-letnim doświadczeniem we wsparciu prawnym przedsiębiorców i ich firm. Moderować spotkanie będzie Krzysztof Ogorzałek – członek IFR, sukcesor w JMK Computerate.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium rozmawiać będziemy m.in. o:

  • Zaufaniu i życzliwości, jako podstawach udanej współpracy z prawnikiem;
  • Przygotowywaniu się, zarówno emocjonalnym, jak i informacyjnym – co ułatwi i przyspieszy pomyślne rozwiązanie Twojej sprawy;
  • Zaangażowaniu w proces, które pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze w postępowaniu Twoim czy Twojej firmy;
  • Komunikacji, czyli jak rozmawiać z prawnikiem i jak powinien mówić do Ciebie prawnik, o sposobie na proste i zrozumiałe “tłumaczenie” języka prawniczego;
  • Planowaniu, które gwarantuje, że Twoje prywatne lub firmowe kwestie prawne będą właściwie, terminowo i profesjonalnie zaopiekowane;
  • Doświadczeniu i specjalizacji, dzięki którym w Twojej sprawie uda się szybko i skutecznie osiągnąć oczekiwany cel.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Robert Mikulski – Radca Prawny, Partner Zarządzający w Brillaw Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Rządowym Centrum Legislacji, Kancelarii Premiera RP, Urzędzie Rady Ministrów oraz Ministerstwie Finansów. Od 2006 roku zaangażowany w kluczowe projekty modernizacyjne w Polsce współfinansowane ze środków pomocowych UE o wartości ponad 5 mld EUR. Aktywnie uczestniczy w biznesach w obszarze blockchain, IT, gier, reklamy oraz projektach rozwojowych w obszarze energetyki. Jest współautorem wielu aktów prawnych z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa finansów publicznych, prawa ubezpieczeń gospodarczych, prawa ochrony własności intelektualnej i prawa ochrony środowiska, a także cenionym autorem licznych publikacji w mediach i serwisach branżowych.