Jak się buduje firmę rodzinną i czy warto? | Webinarium IFR-FBN #2

Firma to moje dziecko – myśli Nestor, – Chcę ją przekazać Dzieciom, żeby trwała na pokolenia, w naszej Rodzinie.

Nie chcę żyć w ramach, które wytyczają mi Rodzice i Firma. Chcę żyć własnym życiem, po swojemu. Wiem, ile to rodziców kosztowało, że w Rodzinie jest Firma – odpowiadają, a przynajmniej myślą Dzieci – potencjalni Sukcesorzy.

W Rodzinie powinniśmy dostać bezwarunkową miłość i wsparcie, w Firmie – budować zespół z najlepszych. Wymagać, by wygrywać. Te dwa systemy – Rodzinny i Firmowy – są bardzo trudne do pogodzenia. Wiele złego może się wydarzyć, gdy je pomieszamy lub połączymy niewłaściwie. A jednak wielopokoleniowe firmy rodzinne, dzięki umiejętności łączenia Firmy i Rodziny, potrafią generować miłość, szczęście, wartość, spełnienie i dobrobyt nie tylko dla siebie, ale także dla pracowników, regionu, kraju i planety. Rodzina może być siłą Firmy, a Firma – dodawać siły Rodzinie.

Serdecznie zapraszamy na drugie webinarium stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych organizowane wspólnie z Family Business Network Poland pt. „Jak się buduje firmę rodzinną i czy warto?”, które odbędzie się w środę 8 lipca w godz. 11:00-12:30. Spotkanie poprowadzi Dariusz Duma – przedsiębiorca, filozof, konsultant, Dyrektor Wykonawczy Family Business Network Poland. Zaś moderować je będzie Agata Hagno (członek zarządu IFR).

W oparciu o praktyczne przykłady wielopokoleniowych firm rodzinnych, polskich i zagranicznych, przedyskutujemy i nauczymy się jak:

  • rozumieć etapy rozwoju firmy i działania, które sprawiają, że zyskuje ona na wartości i jest gotowa do przekazania następnemu pokoleniu;
  • rozumieć etapy rozwoju rodziny i działania, dzięki którym jest ona kochającym środowiskiem, w którym rosną szczęśliwi, spełnieni ludzie;
  • zarządzać firmą i rodziną, a przynajmniej znać główne narzędzia tego zarządzania, aby je harmonijnie łączyć w silną i zdrową firmę rodzinną.

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

PROWADZĄCY

Dariusz Duma – przedsiębiorca, filozof, doradca, inwestor, dyrektor wykonawczy FBN Family Business Network Poland, wykładowca na poziomie MBA i postMBA w programach Francuskiego Instytutu Zarządzania, SGH, warszawskiej ASP i Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, twórca Chiltern Consultancy International Polska, Chiltern Business Farm i Instytutu Psychologii Biznesu, autor książki “Serce i portfel. Być sobą w pracy.” oraz współautor aktualnie drukowanej “Wartość Wartości”.