Nagranie webinarium | Jak z “milczka” zrobić zaangażowanego pracownika? Komunikacja z pracownikami w firmie

Na prośby uczestników zamieszczamy nagranie oraz krótkie podsumowanie webinarium pt. “Jak z „milczka” zrobić zaangażowanego pracownika? Komunikacja z pracownikami w firmie“, które zorganizowaliśmy wspólnie z ekspertami IC Mobile Internal Communication w dn. 30 czerwca br. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się z nami: Katarzyna Kryńska (ekspert ds. custom publishing), Lidia Skrzyniecka (ekspert ds. komunikacji) oraz Magdalena Kuropieska-Deloff (ekspert w komunikacji wewnętrznej). Moderatorem spotkania była Agata Hagno (członek zarządu IFR).

Pandemia z jednej strony pokazała niepewność działań, a z drugiej moc komunikacji, która bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie pracowników. Jak wspominaliśmy w czasie prezentacji – zmotywowany i zaangażowany pracownik to jak skrojone na miarę potrzeb ubezpieczenie. Inwestujemy przez lata, aby w newralgicznym momencie było dla nas backup’em. I takich zaangażowanych i zmotywowanych pracowników wszystkim życzymy.

Jeżeli chcecie poszerzać swoje kompetencje w zakresie komunikacji wewnętrznej – przypominamy o możliwości skorzystania z konsultacji indywidualnej z ekspertami IC Mobile, zachęcamy do kontaktu, także przez adres biura Stowarzyszenia IFR: [[email protected]].


Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]