Kawiarenka Krakowska – Nowy format wydarzeń networkingowych online

Zapraszamy na kolejne, już 5. spotkanie Kawiarenki Krakowskiej, tym razem w nowej odsłonie graficznej. Rozwijamy się, liczba uczestników rośnie proporcjonalnie do stopnia pozytywnych wibracji i tworzonych nowych relacji.

Już w najbliższy czwartek 4 marca o godzinie 18.45 porozmawiamy o wychowaniu, edukacji i odpowiednim przygotowaniu do zarządzania firmą rodzinną. Naszymi gośćmi będą: Jan Wróbel – nauczyciel, dziennikarz, publicysta, zwolennik wolnego rynku oraz nietuzinkowy sukcesor, członek Zarządu IFR – Jakub Ścierzyński. Moderować wydarzenie będzie Rafał Kunaszyk (Eurokreator). Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • Jak można wychowywać młodych ludzi, aby byli w stanie w przyszłości efektywnie zarządzać firmą rodzinną?
  • Czy edukacja w polskiej szkole pomaga w kształtowaniu postaw przedsiębiorczych czy wręcz odwrotnie?
  • Czy zwolenników wolnego rynku w Polsce znajdziemy tylko wśród dinozaurów lub prawicowych alterglobalistów?
  • W jaki sposób sukcesorzy rozwijają swoje kompetencje i przygotowują się do objęcia sterów w firmie rodzinnej?

Spotkamy się na zoomie. Nie czekajcie do ostatniej chwili. Zapraszajcie znajomych, sąsiadów, bliskich.


ZAREJESTRUJ SIĘ
Instrukcja udziału w webinarium przez Zoom [ANG]

Od końca 2019 roku regularnie organizujemy webinaria IFR dla przedsiębiorców rodzinnych, managerów i wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nowej wiedzy i rozbudowywaniem kompetencji zawodowych. Z doświadczenia pracy przy wydarzeniach online wyniknęło zapotrzebowanie nie tylko na tematy merytoryczne, ale także na networking i dyskusje w mniej formalnej atmosferze.

W odpowiedzi na tę potrzebę w grudniu ubiegłego roku uruchomiliśmy nowy format wydarzeń pod hasłem “Kawiarenka Krakowska”, naszymi gośćmi za każdym razem są: ekspert oraz przedsiębiorca rodzinny. Wspólnie z uczestnikami dyskutujemy i wymieniamy się pomysłami i opiniami na określony temat. Format, który sprawdził się w regionie przenosimy na poziom ogólnopolski. Od teraz co drugi czwartek zapraszamy na integrację z innymi przedsiębiorcami i managerami z całego kraju. Bądźcie z nami, bez względu na to, czy jesteście z Krakowa, Łodzi, Warszawy, Gdańska czy też z innego krańca Polski lub świata.

Spotkania odbywać się będą na platformie Zoom. Zachęcamy do udziału i śledzenia naszej strony www i profili w mediach społecznościowych.