Nagranie webinarium | Jak skorzystać ze wsparcia ARP? Instrumenty finansowe dla MŚP

Z przyjemnością publikujemy nagranie drugiego wspólnego webinarium IFR i Agencji Rozwoju Przemysłu pt. “Jak skorzystać ze wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu? Instrumenty finansowe dla MŚP“, które odbyło się 18 lutego 2021 r. Wydarzenie poprowadziły: Renata Pomorska-Grzechnik (Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Warszawie ARP S.A.), Inga Piasecka (Dyrektor Rozwoju Biznesu w ARP Leasing Sp. z o.o.) oraz Monika Kruszewska (Koordynator Zespołu ds. rozwoju biznesu, Biuro Zarządzania Sprzedażą ARP S.A.). Moderował webinarium Krzysztof Ogorzałek (Członek Zarządu IFR).

Podczas webinarium przedstawicielki ARP opowiedziały o tym jak agencja wspiera przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej. Rozmawialiśmy przede wszystkim o instrumentach finansowych ARP skierowanych do firm dotkniętych negatywnymi skutkami koronakryzysu.

Na koniec ekspertki ARP pokazały jak za pomocą dedykowanego portalu online można w szybki i łatwy sposób złożyć wniosek o wsparcie. W załączniku przesyłamy plik PDF z informacjami o instrumentach ARP dla przedsiębiorców oraz kontaktami do przedstawicieli ARP w regionach. Poniżej znajdziecie także link do nagrania na YouTube.

Zachęcamy do oglądania!

Prezentacja – Jak skorzystać ze wsparcia ARP [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]