Koncert charytatywny Solidarni z Wuhan

Drodzy Rodzinni,

Proszę Was, Rodzinnych z całej Polski, abyśmy przyłączyli się do inicjatywy Warszawskiej Izby Gospodarczej. Wspólnie zapraszamy na koncert charytatywny „Solidarni z Wuhan”.

  • Miejsce: Filharmonia Narodowa w Warszawie (ul. Jasna 5)
  • Termin: 27 luty 2020 roku, godz. 19:00
  • Cena biletu: 40 zł

Warszawska Izba Gospodarcza patronować nam będzie w tegorocznym 13. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 w Toruniu.

Dziś w epicentrum walki z epidemią są Chiny. Jutro wirus dotknąć może każdego z nas. Połączmy się w budowie „muru zdrowia i życia”. Solidarność można okazać w różny sposób. Naszym sposobem na wyrażanie współczucia jest muzyka. Wielkim sercem podzielą się artyści: Golden Life, Vadim A. Brodski, Julia Gąsiorkiewicz, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Marta Zalewska, Eight Hands Quartet. Koncert poprowadzi Jarosław Kret.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych dla wskazanych przez Ambasadę Chin w Polsce sierocińców w Wuhan lub innym mieście chińskim.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Można także pomóc, wpłacając datki na numer konta bankowego Warszawskiej Izby Gospodarczej dedykowanego temu wydarzeniu: 83 1160 2202 0000 0004 5688 0465 – Wpłata tytułem: wsparcie koncertu charytatywnego „Solidarni z Wuhan”.

Z wyrazami szacunku,

Ewa Sobkiewicz

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych


Zaproszenie na koncert “Solidarni z Wuhan” [PDF] Pobierz