Seminarium #5 dla firm rodzinnych w Grodzisku Mazowieckim

Drodzy Przedsiębiorcy Rodzinni z Grodziska Mazowieckiego,

Serdecznie zapraszamy na kolejne, już piąte spotkanie firm rodzinnych z naszego miasta i okolic realizowanego w ramach projektu LCK. Wydarzenie zaplanowane jest na 19 lutego br. (start godz. 10:15) w Willi Niespodzianka (ul. Kościuszki 12). Temat spotkania:

Firma rodzinna – przepis na sukces

W imieniu organizatora i lidera projektu Stowarzyszenia Inicjatywa Firma Rodzinnych spotkanie otworzy Mariola Grodnicka (ekspert kluczowy ds. metodologii zarządzania, prezes ARRK S.A.). Uczestników powita także Animator Lokalny w Grodzisku Mazowieckim Jacek Kołodziejak. Podczas pierwszej części spotkania na uczestników czeka wykład interaktywny Bogusława Tuszyńskiego – właściciela firmy rodzinnej Malvita pt. „Moja Firma Rodzinna”, a także warsztaty poświęcone programowi rekrutacji i opieki na kompetentnymi i efektywnymi pracownikami z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Gruzji, które poprowadzi Pan Marcin Samczuk – Manager w firmie PRO-Result.

Po przerwie obiadowej odbędzie się druga część spotkania poświęcona otwartym dyskusjom oraz indywidualnym konsultacjom z ekspertami naszego projektu oraz Animatorem Lokalnym.

Przypominamy również o możliwości dołączenia do doradztwa/wsparcia bezpośredniego w ramach projektu LCK – w celu pozyskania szczegółowych informacji oraz zapoznania się z dokumentacją rekrutacyjną prosimy o kontakt z Animatorem Lokalnym – Jackiem Kołodziejakiem. Oczywiście niezmiennie zachęcamy do udziału w cotygodniowych webinariach realizowanych we współpracy z ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

Agenda Seminarium #5 Grodzisk Maz. [PDF] Pobierz

*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”