Zespołowe puzzle, czyli jak poskładać zespół firmy rodzinnej w kryzysie | Webinarium IFR

Studium przypadku firmy ORLIŃSCY Salony Optyczne

Zbudowanie zespołu w firmie rodzinnej o wieloletniej tradycji to nie lada wyzwanie. Odpowiedzią na potrzeby nowego pokolenia pracowników nie jest już autorytarne zarządzanie, sztywna struktura i hierarchia. W firmie rodzinnej często spotkamy rozsypane puzzle składające się z wielu kawałków, i musimy kawałek po kawałku składać je w całość.

Zapraszamy na webinarium pt. “Zespołowe puzzle, czyli jak poskładać zespół firmy rodzinnej w kryzysie“, które odbędzie się we wtorek 2 marca 2021 roku w godz. 11:00-12:30. Program wydarzenia będzie oparty na studium przypadku firmy rodzinnej ORLIŃSCY Salony Optyczne, a poprowadzi je Milena Jastrzębska – właścicielka ORLIŃSCY Salony Optyczne, przedsiębiorca, dyplomowany trener i coach, specjalista budowania zespołu. Moderować będzie Agata Hagno – członek zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium Pani Milena pokaże jak w praktyce pracować z zespołem,  by przeprowadzić go przez zmianę i zbudować zaangażowany i współodpowiedzialny za firmę zespół. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich właścicieli i managerów firm rodzinnych, którzy potrzebują konkretnej wiedzy i rozwiązań. W trakcie dowiecie się między innymi:

  • od czego zacząć układanie puzzli
  • ilu puzzli potrzebujesz, by to się udało
  • jakie narzędzia będą Ci potrzebne
  • jak poradzić sobie, gdy spotkasz przeszkody

Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCA

Milena Jastrzębska – przedsiębiorca, dyplomowany trener biznesu i coach, certyfikowany trener FRIS®. Pomaga przedsiębiorcom budować zaangażowane zespołu i organizować ich firmy. Zaraża swoją energią, motywuje, jest odważna i bezpośrednia Stawia przede wszystkim na konkretne działanie. Z sukcesem sprzedała swoją szkołę językową, by dalej rozwijać drugą firmę ORLIŃSCY Salony Optyczne.