Nagranie webinarium | Case Study: Jak rok do roku poprawić sprzedaż o 36% i zwiększyć efektywność firmy o 32%

Przedsiębiorcy i Rodzinni, publikujemy nagranie już siódmego wspólnego webinarium IFR, które zorganizowaliśmy wspólnie z naszymi przyjaciółmi z firmy Lean To Win pt. “Jak rok do roku poprawić sprzedaż o 36% i zwiększyć efektywność firmy o 32%”. Spotkanie przeprowadzone zostało w formie “case study” na podstawie przypadku firmy Poltra, a odbyło się w dniu 23 marca 2023 roku.

Webinarium prowadził Andrzej Krótki (CEO i Konsultant Strategiczny Lean To Win). Współtwórca Kokpitu Zarządzania oraz autor bestsellera branżowego “Skuteczny Lider Lean”. Opowiedział on o dobrych praktykach firmy Poltra, która znacząco poprawiła swoją efektywność i wyniki. Pokazał też konkretne metody, które temu posłużyły w tym przypadku i wskazał od czego najlepiej zacząć taką transformację efektywności u siebie w firmie.

Podczas webinarium nasz ekspert wytłumaczył uczestnkom jak doprowadzić do poprawy efektywności w swoich firmach (o tytułowe 32% rok do roku) na konkretnym przykładzie firmy Poltra. Wyjaśniał także jaka jest wartość czasu, który ucieka każdego dnia obniżając efektywność firmy, a tym samym pomniejszając znacząco jej dochody. Zobaczyliśmy również czym jest mapowanie procesów i jak pomaga ono w poprawie wydajności firmy zarówno w branży produkcyjnej jak i usługowej. Przechodząc dalej mogliśmy się dowiedzieć czym jest standaryzacja i jaki ważny ma wpływ na obniżenie kosztów prowadzenia biznesu. Oczywiście nie pominięto tematu sprzedaży, gdzie w przejrzysty sposób ekspert wyjaśniał jakie kroki trzeba podjąć, aby poprawić wyniki sprzedażowe nawet o 36%.

Zamieszczamy dla Was także prezentację z tego webinarium oraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Lean To Win. Dane kontaktowe (stronę internetową, adres e-mail oraz telefon) znajdziecie na końcu prezentacji, załączonej poniżej do pobrania.

Zapraszamy także do korzystania z doskonałego narzędzia jakim jest Kokpit Zarządzania. To rozwiązanie dla firm, dzięki któremu masz dostęp do najważniejszych wskaźników przedsiębiorstwa i zaplecze do podejmowania bardziej trafnych decyzji.

Prezentacja – Jak rok do roku poprawić sprzedaż i zwiększyć efektywność firmy [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]