Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Oferta PARP dla firm | Webinarium IFR

Dowiedz się jak rozwijać i wzmacniać zdolności badawcze i innowacyjne Twojej firmy, pomyśl o środkach na wdrażanie innowacji produktowych lub procesowych oraz cyfryzację i transformację przedsiębiorstw w kierunku zrównoważonego rozwoju, jak również internacjonalizację przedsiębiorstw i wzrost kompetencji kadr.

Nowe programy otwierają wiele możliwości i form wsparcia również finansowego dla rozwoju przedsiębiorstw w Polsce. Posłuchaj o nowych programach realizowanych przez PARP w ramach funduszy europejskich 2021-2027, poznaj warunki i możliwości udziału w wybranych projektach i konkursach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na webinarium IFR organizowane wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) pt. “Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Oferta PARP dla firm”.

 Wydarzenie odbędzie się w czwartek 30 marca 2023 roku w godz. 11:00 – 12:30, a poprowadzi je dr inż. Agnieszka Kozakiewicz (starszy specjalista w Biurze Regionalnym PARP w Poznaniu).


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium dowiesz się tego co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o Funduszach Europejskich, a w szczególności:

  • Jaką ofertę dla przedsiębiorstw w ramach dotacji ma PARP
  • Jaki jest harmonogram konkursów ogłaszanych i trwających
  • Jak zdobyć środki na projektowanie i wdrażanie nowych produktów
  • Jakie projekty sfinansują innowacje, lub pozwolą zwiększyć skalę działania

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu ekspertów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Do usłyszenia!

PROWADZĄCA

dr inż. Agnieszka Kozakiewicz, doświadczony praktyk w obszarze pozyskiwania, realizacji i rozliczenia projektów współfinansowanych ze środków europejskich, starszy specjalista w Biurze Regionalnym w Poznaniu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, doświadczenie zdobywała m.in. w Regionalnej Instytucji Finansowej, firmach doradczych, jednostkach naukowych.