Nagranie webinarium | Czym jest kultura organizacyjna i dlaczego warto nad nią pracować w każdej firmie

Publikujemy nagranie webinarium IFR pt. “Czym jest kultura organizacyjna i dlaczego warto nad nią pracować w każdej firmie?“, które odbyło się 19 maja 2022 roku. Wydarzenie poprowadził Paweł Czabak – współwłaściciel i sukcesor w firmie rodzinnej LC Elektronik, członek IFR. Moderował spotkanie Krzysztof Ogorzałek – członek IFR, sukcesor w JMK Computerate.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się czym jest kultura organizacyjna, po co definiować wartości w firmie i jak ten proces realizowany jest na co dzień w LC Elektronik. Zastanowimy się również czy jesteśmy w stanie stworzyć organizację wolną od patologii, od polityki i biurokracji, wolną od stresu i wewnętrznego wypalenia, a także od pozowania na górze i harowania na dole.

Prowadzący spotkanie na przykładzie własnych firm i swojego doświadczenia opowiedzieli, jak w praktyce wygląda proces budowania kultury organizacyjnej.

Na prośbę Pawła Czabaka umieszczamy broszurę firmy LC Elektronik oraz link do umówienia spotkań 1:1, jeśli ktoś miałby ochotę porozmawiać i zgłębić temat.

W ramach podsumowania zamieszczamy także prezentację z webinarium.

Prezentacja – Czym jest kultura organizacyjna [PDF] Pobierz
Broszura – LC Elektronik [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]