Nagranie webinarium | Innowacja sposobem na trudne czasy?

Publikujemy podsumowanie i nagranie webinarium IFR pt. “Innowacja sposobem na trudne czasy?“, które odbyło się 27 października 2022 roku. Spotkanie prowadziła Zuzanna Mikołajczyk (wizjonerka, innowatorka i strateg innowacji, założycielka Know.How.Match.), a moderował spotkanie Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium staraliśmy się spojrzeć z lotu ptaka na nasze biznesy, tak aby już dzisiaj zrozumieć, jak firma może się zmienić w najbliższej przyszłości. Jak pokazuje doświadczenie – zmiana ta może przyjść szybciej niż nam się wydaje. Ekspertka opowiedziała jak poprzez innowacje można wykorzystać zewnętrzne zmiany na korzyść dla firmy. Dowiedzieliśmy się na co należy zwrócić uwagę, aby nasza innowacja była zyskowna. Poznaliśmy również przykład firmy rodzinnej Mikomax Smart Office w której innowacja “uratowała” biznes przed spadającą sprzedażą i coraz mocniejszą konkurencją.

Prezentację z webinarium znajdziecie pod filmem. W imieniu prowadzącej, zachęcamy serdecznie do kontaktu bezpośredniego (wszystkie namiary znajdziecie w załączonej prezentacji).

Przypominamy o specjalnej ofercie promocyjnej na indywidualny program “Zyskowna innowacja” – specjalnie dla członków naszego Stowarzyszenia cena programu wynosi 4000 zł netto (zamiast 4900 zł). Istnieje możliwość dokonania płatności w dwóch ratach. Oferta ważna do 16.11.2022. Kod promocyjny: IFR2710. Więcej informacji o programie…

Prezentacja – Innowacja sposobem na trudne czasy? [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]