Nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych 2022 – co powinien wiedzieć przedsiębiorca? | Webinarium IFR

Martwisz się obecnymi wyzwaniami, które stawia przed Tobą prawo w aspekcie zarządzania spółką? A może chcesz założyć spółkę i nie wiesz czy i co ostatnio zmieniło się w obowiązujących przepisach? W ostatnim czasie nastąpiły pewne zmiany, które być może w Twoim przypadku odegrają rolę w prowadzeniu i zarządzaniu spółką.

Zapraszamy na webinarium IFR, w trakcie którego doświadczony prawnik korporacyjny, radca prawny i partner zarządzający Kancelarii BRILLAW – Robert Mikulski, przybliży kluczowy kierunek zmian, które weszły w życie w październiku bieżącego roku i dotyczą nowelizacji Kodeksu Spółek Handlowych.

Webinarium pt. “Nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych 2022 – co powinien wiedzieć przedsiębiorca?” organizujemy wspólnie z naszym partnerem strategicznym Brillaw Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 17 listopada 2022 roku w godz. 11:00-12:30, a moderować będzie Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium dowiesz się:

  • Jak zmieniły się uprawnienia i kompetencje Rad Nadzorczych w spółkach;
  • Jakie zmiany dotyczą zarządów spółek;
  • Czym właściwie jest „grupa spółek”;
  • Jak zmieniają się relacje pomiędzy spółką dominującą i jej spółkami zależnymi;
  • Jak wygląda nowa regulacja dotycząca kadencji i mandatu członków organów;
  • Na czym polega nowy model odpowiedzialności członków organów spółek kapitałowych za szkodę wyrządzoną w spółce.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Do usłyszenia!

PROWADZĄCY

Robert Mikulski – Radca Prawny, Partner Zarządzający w Brillaw Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Rządowym Centrum Legislacji, Kancelarii Premiera RP, Urzędzie Rady Ministrów oraz Ministerstwie Finansów. Od 2006 roku zaangażowany w kluczowe projekty modernizacyjne w Polsce współfinansowane ze środków pomocowych UE o wartości ponad 5 mld EUR. Aktywnie uczestniczy w biznesach w obszarze blockchain, IT, gier, reklamy oraz projektach rozwojowych w obszarze energetyki. Jest współautorem wielu aktów prawnych z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa finansów publicznych, prawa ubezpieczeń gospodarczych, prawa ochrony własności intelektualnej i prawa ochrony środowiska, a także cenionym autorem licznych publikacji w mediach i serwisach branżowych.