Nagranie webinarium | Jak efektywnie lokować pieniądze firmowe i prywatne w obecnej sytuacji rynkowej

Publikujemy podsumowanie i nagranie webinarium pt. “Jak efektywnie lokować pieniądze firmowe i prywatne w obecnej sytuacji rynkowej?” zorganizowanego wspólnie z członkiem IFR, rodzinną firmą inwestycyjną MM Prime TFI S.A., które odbyło się 2 grudnia 2021 roku. Spotkanie poprowadził Łukasz Rozbicki (Młodszy Zarządzający w MM Prime TFI S.A.), a moderował Mateusz Musiał (członek zarządu IFR).

Podczas webinarium ekspert opowiedział o inflacji, stopach procentowych i ich wpływie na wysokość oprocentowania depozytów dostępnych w bankach. Omówił również spojrzenie na rynek nieruchomości, jako jednej z form lokowania nadwyżek finansowych. Przedstawił informacje o rynku obligacji skarbowych i funduszy inwestycyjnych, jako popularnych formach wybieranych zarówno przez klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych. Prezentację z webinarium załączamy poniżej.

Zachęcamy do oglądania!


Firma MM Prime TFI została założona przez rodzinę Państwa Michalskich, której członkowie są jej głównymi akcjonariuszami. Od początku swego istnienia firma ta kieruje się wartościami rodzinnymi – podejście do zarządzania firmą i do relacji z klientami jest nastawione na długoletnią, bliską relację, która opiera się przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu.

Dla uczestników webinarium nasi partnerzy przygotowali specjalną ofertę. Osoby, które są zainteresowane poznaniem szczegółów rozwiązań MM Prime TFI i zgłoszą się do końca 2021 r. z prośbą o przesłanie oferty otrzymają 50% obniżki opłaty dystrybucyjnej dla transakcji sfinalizowanych do końca pierwszego kwartału 2022 r. Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej prośby poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie.

Prezentacja – Jak efektywnie lokować pieniądze firmowe i prywatne [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]