Nagranie webinarium | Jak przenieść sprzedaż do Internetu. Zbiór sprawdzonych praktyk

Drodzy Przedsiębiorcy, publikujemy krótkie podsumowanie i nagranie webinarium IFR i agencji doradczo-wdrożeniowej Imaggo pt. “Jak przenieść sprzedaż do Internetu. Zbiór sprawdzonych praktyk“, które odbyło się 18 marca 2021 roku. Wydarzenie poprowadziły Justyna Błaszczyk (kierownik ds. kluczowych klientów w Imaggo) oraz Martyna Goździuk (Account Manager w Imaggo). Moderowała spotkanie Ewa Szczecińska-Budziak – ekspert ds. e-learningu w IFR.

Podczas webinarium omówiliśmy wszystkie zagadnienia, które mogą wesprzeć prowadzenie biznesu w Internecie. Uczestnicy dowiedzieli się od czego zacząć przygodę z e-commerce, gdzie i jak sprzedawać. Wspólnie zastanawialiśmy nad tym co sprawia, że klient kupuje, poruszyliśmy aspekty funkcjonalne, użytkowe, wizualne, w tym też słynny UX (tj. user experience). Powiedzieliśmy również dlaczego należy pamiętać o przepisach prawa oraz jak utrzymywać, serwisować i promować swój sklep internetowy. Prezentację z webinarium znajdziecie w załączoną poniżej.

Zachęcamy do oglądania!

Prezentacja – Jak przenieść sprzedaż do Internetu. Zbiór sprawdzonych praktyk [PDF] Pobierz

Dla osób uczestniczących w webinarium nasi partnerzy z agencji Imaggo przygotowali bezpłatną 15-minutową konsultację. Jeśli chcieliby Państwo usprawnić swoje działania marketingowo, dzięki którym zwiększyć sprzedaż i ilość zapytań ofertowych – zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z Justyną Błaszczyk: [email protected]. Więcej informacji o agencji Imaggo w drugim załączonym pliku.

Imaggo. Przyspieszamy Twój rozwój w digital marketingu [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]