Nagranie webinarium | Jak skutecznie pozyskać dotacje unijne – nowa perspektywa finansowa, nowe możliwości i dobre praktyki

Przedsiębiorcy, publikujemy nagranie najnowszego webinarium IFR, które zorganizowaliśmy wspólnie z firmą LPW Consulting pt. “Jak skutecznie pozyskać dotacje unijne – nowa perspektywa finansowa, nowe możliwości i dobre praktyki”. Spotkanie miało miejsce w dniu 16 marca 2023 roku.

Wydarzenie poprowadziła dla Was dr inż. Agnieszka Jakubiak (ekspert ds. dotacji w LPW Consulting), zaś moderowała spotkanie z ramienia IFR Mariola Grodnicka (Dyrektor Generalna IFR).

Podczas webinarium ekspertka mówiła o nowej perspektywie finansowej dotacji unijnych na lata 2021–2027. Przedstawiła tym samym do kogo obecnie są one adresowane oraz jakie projekty wybrano jako priorytetowe. Wyjaśniła także czym jest ścieżka SMART, o co chodzi w projektach modułowych oraz jakie są wymagania w kompleksowym rozwoju przedsiębiorstw w ramach tej dotacji. Dowiedzieliśmy się także czym jest kredyt na innowacje technologiczne oraz kredyt ekologiczny. Dodatkowo wyjaśniła kto i kiedy może z niego skorzystać oraz co nim sfinansować. Najważniejszym zagadnieniem, z punktu widzenia przedsiębiorców, jest informacja jak w ogóle sięgnąć po dostępne obecnie dotacje unijne. Te kwestie także zostały obszernie omówione przez naszą ekspertkę podczas webinarium.

Zamieszczamy dla Was także prezentację z webinarium oraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą LPW Consulting. Dane kontaktowe (adres e-mail oraz telefon) znajdziecie na końcu prezentacji, załączonej poniżej do pobrania.

Prezentacja – Jak skutecznie pozyskać dotacje unijne [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]