Nagranie webinarium | Nie tylko kompetencje – czyli jak zbudować silny i zaangażowany zespół

Drodzy Przedsiębiorcy, publikujemy nagranie wspólnego webinarium IFR i inwestycyjnej firmy rodzinnej TDJ pt. “Nie tylko kompetencje – czyli jak zbudować silny i zaangażowany zespół“, które odbyło się w dn. 2 grudnia br. Spotkanie poprowadził Radosław Toporek – dyrektor HR w TDJ. Moderatorem webinarium był Krzysztof Ogorzałek – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium odeszliśmy na moment od myślenia o umiejętnościach menedżerów i pracowników, rzucając światło na to, jacy są i jaka jest ich osobowość. A co ważniejsze, w jaki sposób mogą dopełnić osobowość właścicieli i kadry wyższego szczebla. Tym samym pokazaliśmy jedną ze skuteczniejszych strategii budowania silnego zespołu i zwiększenia szansy na osiągnięcie sukcesu biznesowego. W trakcie webinarium uczestnicy dowiedzieli się m.in.:

  • czym jest profil osobowy i jak wykorzystać to narzędzie do budowania kluczowego zespołu;
  • dlaczego każdy przedsiębiorca powinien szukać menedżerów, którzy dopełnią jego profil;
  • komu delegować poszczególne zadania, by współczynnik zaangażowania pracowników stale wzrastał;
  • jakie badania skutecznie pomagają zweryfikować profile członków zespołu.

Dodatkowo w trakcie webinaru zostały przedstawione przykładowe wyniki testu profilu osobowego wraz z krótkim omówieniem, jak je rozumieć i wykorzystać w swojej firmie. Prezentację z webinarium załączamy poniżej.

Zachęcamy do oglądania!

Prezentacja – Jak zbudować silny i zaangażowany zespół [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]