Nagranie webinarium | Poczucie sensu w pracy – jak pozyskać i utrzymać kluczowych pracowników

Drodzy Przedsiębiorcy, wracamy z podsumowaniem i nagraniem kolejnego webinarium IFR pt. “Poczucie sensu w pracy – jak pozyskać i utrzymać kluczowych pracowników“, które odbyło się 4 lutego 2021 r. Wydarzenie poprowadziła Oliwia Samelak – wykładowca akademicki, naukowiec zajmujący się specyfiką działania firm rodzinnych, a moderowała je Agata Hagno – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium rozmawialiśmy o poczuciu sensu w pracy, jako jednym z kluczowych czynników wpływającym na lepsze efekty biznesowe, większe zaangażowanie pracowników i współpracę w zespołach. Czynnik ten szczególnie nabrał na znaczeniu w obecnych, trudnych dla wszystkich czasach. Ekspertka podzieliła się praktycznymi wskazówkami i rekomendacjami m.in. o tym: jak w praktyce stosować model KAARMA? Jaką rolę w kształtowaniu poczuciu sensu pracowników odgrywają bezpośredni przełożeni? Co pozwala firmom łagodniej przejść przez Korona-kryzys? Jakimi kryteriami najlepiej kierować się przy wyborze personelu? Pamiętaj: jeśli dziś nie zadbasz o poczucie sensu pracownika… jutro zobaczysz, jak zamyka za sobą drzwi!

Prezentację z webinarium, a także inne materiały (kwestionariusz KAARMA oraz podejście różnych generacji do pracy) przesyłamy w załączniku. Dodatkowo w ramach prezentu od Pani Oliwii Samelak – przesyłamy link do autorskiego opracowania “Życie godne Ciebie. 10 sposobów, jak nadawać życiu sens“. Poniżej znajdziecie link do nagrania na YouTube. Przy okazji zachęcamy jeszcze raz do wypełnienia ankiety na potrzeby pracy doktorskiej Pani Oliwii (przycisk poniżej).

SIECI SPOŁECZNE – ANKIETA

Zachęcamy do oglądania!

Prezentacja – Jak zwiększyć sprzedaż dzięki koncentracji działań [PDF] Pobierz
Podejście do pracy różnych generacji [PDF] Pobierz
Kewstionariusz KAARMA [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]