Nagranie webinarium | Polski Ład a kontrole podatkowe – co przedsiębiorca wiedzieć powinien?

Wracamy z opóźnionym podsumowaniem i nagraniem webinarium IFR pt. “Polski Ład a kontrole podatkowe – co przedsiębiorca wiedzieć powinien?“, które zorganizowaliśmy wspólnie z naszym partnerem strategicznym BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy w dniu 17 lutego 2022 r.

Wydarzenie poprowadzili: Piotr Świniarski (Adwokat, Partner Zarządzający w Brillaw Tax, specjalista w zakresie podatków) oraz Robert Mikulski (Radca Prawny, Partner Zarządzający w Brillaw). Moderowała spotkanie Mariola Grodnicka – wieloletni członek IFR, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się jak “Polski Ład” wpłynął na kontrole podatkowe oraz jakie nowe narzędzia w tym obszarze będzie miał fiskus. Nauczyliśmy się, jak w praktyce podejść do zagadnienia kontroli podatkowej w nowych realiach, a także jak się do nich przygotować, jakie działania podjąć oraz z jakich narzędzi skorzystać.

Zachęcamy do oglądania!


Poniżej zamieszczamy prezentację z webinarium. Zachęcamy również do kontaktu z ekspertami naszego partnera strategicznego BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy – dane kontaktowe znajdziecie w załączonym pliku.

Prezentacja – Polski Ład a kontrole podatkowe [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]